Fifa21 inicjalizacja

autor: YoungKefirLBN
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Fifa21 inicjalizacja

Community Manager

Hej @igordo222 

 

W moim poście miałem na myśli preferowany język, nie tryb Standard smile

 

Rozwiązanie problemu polega na przełączeniu pomiędzy dwoma językami gry i powrót do tego w którym chcesz grać. 

Wiadomość 11 z 20 (743 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa21 inicjalizacja

[ Edytowane ]
★ Novice

@EA_KubaAcha ale u mnie to nie działa bo zmieniałem na każdy język i nic nie dawało

Wiadomość 12 z 20 (731 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa21 inicjalizacja

Community Manager

Dzięki za odpowiedź @igordo222 

 

Czy wykonywałeś również kroki które wymieniłem w tym poście?

 


Sprowadź w takim razie grę do domyślnych ustawień:

 

Wyłącz zapisy w chmurze (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) następnie zmień nazwę folderu FIFA 21 na np. FIFA 21 kopia, katalog ten znajduje się w %USERPROFILE%\Dokumenty lub %USERPROFILE%\Moje dokumenty, następnie ponownie uruchom grę. 

 

Uwaga! Zapisy gier pojedynczego gracza mogą zostać utracone (tryb Kariery). Kopia zapasowa lokalnie zapisanych gier znajdować się będzie w folderze "FIFA 21 Kopia"

 

Następnie upewnij się, że zostały dodane odpowiednie wyjątki dla Origin oraz gry w zaporze sieciowej oraz programie antywirusowym. 

 

Co to są wykluczenia w zabezpieczeniach systemu Windows? - Pomoc techniczna pakietu Office

Origin - Zamykanie programów działających w tle

 

Po czym uruchom grę jako administrator akceptując monit o wprowadzaniu zmian na dysku (kontrola konta użytkownika).


 

Wiadomość 13 z 20 (706 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa21 inicjalizacja

★ Novice

Ja na ea beta bo tam mam ea play z game passa i nwm właśnie to zrobić

Wiadomość 14 z 20 (698 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa21 inicjalizacja

Community Manager

Hej @igordo222 

 

Jeśli grasz poprzez EA Desktop App, pomiń kroki związane z Origin, czyli wykonaj kroki poniżej:


 

Zmień nazwę folderu FIFA 21 na np. FIFA 21 kopia, katalog ten znajduje się w %USERPROFILE%\Dokumenty lub %USERPROFILE%\Moje dokumenty, następnie ponownie uruchom grę. 

 

Uwaga! Zapisy gier pojedynczego gracza mogą zostać utracone (tryb Kariery). Kopia zapasowa lokalnie zapisanych gier znajdować się będzie w folderze "FIFA 21 Kopia"

 

Następnie upewnij się, że zostały dodane odpowiednie wyjątki dla EA Desktop oraz gry w zaporze sieciowej oraz programie antywirusowym. 

 

Co to są wykluczenia w zabezpieczeniach systemu Windows? - Pomoc techniczna pakietu Office

 

Po czym uruchom grę jako administrator akceptując monit o wprowadzaniu zmian na dysku (kontrola konta użytkownika).


 

Wiadomość 15 z 20 (686 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa21 inicjalizacja

★★★ Newbie

Niestety, u mnie błąd dalej występuje Frown

Wiadomość 16 z 20 (414 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa21 inicjalizacja

Community Manager

Hej @CZEPIROS 

 

Na jakiej platformie grasz? Powiedz nam również jakie kroki zostały przez Ciebie dotychczas wykonane Standard smile 

Wiadomość 17 z 20 (410 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa21 inicjalizacja

★★★ Newbie

Gram na PC, Windows 10. Wykonałem wszystkie kroki, które były wyżej wymienione

Wiadomość 18 z 20 (392 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa21 inicjalizacja

★★★ Newbie

siemanko ja walczylem z fifa 22 moze pomoze przy 21.

pomoglo mi to:

 W aplikacji Origin wybierz opcję Origin w lewym górnym rogu ekranu.Kliknij Wyloguj się na liście menu.Po wylogowaniu zamknij aplikację Origin.Teraz otwórz Run polecenie, naciskając skrót klawiaturowy Windows + R.Wpisz %programdata% w polu wyszukiwania i naciśnij Enter.W folderze ProgramData zlokalizuj i dwukrotnie kliknij folder Origin.Następnym krokiem jest usunięcie całej zawartości tego folderu z wyjątkiem LocalContent.Teraz zamknij uruchomiony folder i ponownie otwórz okno dialogowe Uruchom.W polu wyszukiwania wpisz %appdata% i naciśnij klawisz Enter.Następnie wyszukaj folder Origin i usuń go.Po wykonaniu powyższych kroków otwórz Pochodzenie i logowanie. Następnie możesz otworzyć grę FIFA 22 i tym razem powinna działać."

Wiadomość 19 z 20 (377 wyświetleń)

Dot.: Fifa21 inicjalizacja

★★★ Newbie
@Vingo27 Jaki folder ?
Wiadomość 20 z 20 (195 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA