Dot.: Fifa icon edition- zniknęły mi karty

autor: rrtom09
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Fifa icon edition- zniknęły mi karty

★★★ Novice
Witam wszystkich,wczoraj odpaliłem fife 18 na ps4 dostałem od razu wszystkie zapowiedziane karty,otworzyłem wszystkie oprócz kart Ronaldo na wypożyczeniu i problem polega na tym że te dwie karty zniknęły,nie ma xD
Chciałem zadzwonić na infolinię ale drogo bo dzwonie z GB nie chce dzwonić na angielską linie ponieważ grę kupowałem na polskim psn i ea account tez mam na polskich serwerach.z góry dzięki za pomoc
Wiadomość 1 z 5 (504 wyświetleń)
Highlighted

Dot.: Fifa icon edition- zniknęły mi karty

★★ Novice

Kurcze mam dokładnie to samo, otrzymałem paczki na Web Appie, ale zostawiłem sobie obydwie paczki wypozyczen (Ronaldo i Cristano) żeby otworzyć je w samej grze. Niestety paczki znikły i do tej pory nie wróciły...

Wiadomość 2 z 5 (494 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa icon edition- zniknęły mi karty

★ Novice

Mam ten sam problem. Przed chwilą skończyłem rozmawiać z supportem. W systemie mają jako odebrane przeze mnie te karty, ale oczywiscie w rzeczywistości nie miało to miejsca. Konsultant powiedział że wysyła kod na przywrocenie tego zaginionego kontentu. Sprawdziłęm już na WebApp i Mobilce i w dalszym ciągu ich nie mam. Jak wrócę z pracy do domu to sprawdze na PC i dam znać.

Wiadomość 3 z 5 (486 wyświetleń)

Dot.: Fifa icon edition- zniknęły mi karty

Community Manager

Hej @maciekk @macu91852 @rrtom09,

 

Wasz problem brzmi identycznie jak ten opisany tutaj. Informacja na temat tego błędu została wysłana do Studia i jest badana :eahigh_file:

Wiadomość 4 z 5 (470 wyświetleń)

Dot.: Fifa icon edition- zniknęły mi karty

★★★ Novice
To dobra wiadomość,mogę was prosić żebyście o mnie nie zapomnieli 😁 chyba że muszę to zgłosić to mój braciak jutro zadzwoni i poinformuje o wszystkim ale ufam wam.z fartem.pozdrawiam

P..S
Możecie na parę draftów podrzucić chociaż xDD
Wiadomość 5 z 5 (453 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA