Fifa Manager 11

autor: Paulina_es0
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Fifa Manager 11

[ Edytowane ]
★ Novice

Witam. 

Mam problem z grą Fifa Manager 11. Kiedyś działała prawidłowo i właśnie wspominkowo chciałam w nią pograć jednak gra nie działa. Za każdym razem wyskakuje błąd, że gra przestała odpowiadać. Próbowałam już reinstalować grę, używać wszystkich trybów zgodności, uruchamiać jako administrator, jednak nic nie pomaga. Tym bardziej jest to dziwne skoro te trzy lata temu normalnie mogłam w to grać. Bardzo proszę o pomoc. Nie bardzo wiem jakie informacje z mojej strony byłyby przydatne, żeby tej pomocy udzielić, więc w razie czego odpowiem na wszystkie szczegółowe pytania.

Z góry dziękuję.

 

EDIT. Kontaktowałam się z pracownikiem EA. Nie można grać w starą grę, bo nie, bo jest stara i tyle i już jej nie odpalę. To tak jakby ktoś przypadkiem też miał ochotę na wspominki to, żeby się nie denerwował. Najgorsza firma ever.

Wiadomość 1 z 2 (648 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Fifa Manager 11

@Paulina_es0

 

Witam

 

Częstym powodem takiego problemu, jest brak pliku  gfxcore.dll aby rozwiązać ten problem wystarczy wykonać kroki podane na tej stronie tutaj.

 

Daj znać czy pomogło.

CCP Hero Banner - Blue.png

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (661 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Fifa Manager 11

@Paulina_es0

 

Witam

 

Częstym powodem takiego problemu, jest brak pliku  gfxcore.dll aby rozwiązać ten problem wystarczy wykonać kroki podane na tej stronie tutaj.

 

Daj znać czy pomogło.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 2 (662 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA