Fifa 20 zacina się i wolno chodzi

autor: kemek78
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Fifa 20 zacina się i wolno chodzi

★★ Novice

Cześć, mam problem z fifą 20, od października do marca gra chodziła bez zarzutów. Później zaczęła się ścinać, więc zrobiłem reinstal gry. Po nowym pobraniu gra działała dobrze przez jakiś czas. Następnie zaczęła się bardzo długo uruchomiać, zaczynając od samego początku od wybierania języka. Wszystko działa masakrycznie wolno, więc zrobiłem 2 reinstal ale tym razem już nie pomogło.

Mój komputer to:
intel i5-7600
16GB RAM
dysk ssd 240GB
karta GTX 1070
Windows 10

 
Wiadomość 1 z 3 (549 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 20 zacina się i wolno chodzi

★★★ Guide
@kemek78 to jest fifa 20, nie wymagaj zbyt dużo. Trzeba się przyzwyczaić że wszystko ładuje się długo, tj. pobieranie aktualnych składów, pomimo że 10s wcześniej pobierało nam je. Jeśli chodzi o gameplay to tutaj jest to wina serwerów....szczególnie w weekendy
Wiadomość 2 z 3 (525 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 20 zacina się i wolno chodzi

★★ Novice

U mnie jest problem że menu nie chce mi się załadować z trybami gry. Nic mi się nie chce załadować. Jest siwy ekran pomimo tak jak wspominałem od września do marca gra normalnie działała. Niby wszystkie sterowniki mam zaktualizowane. 

Wiadomość 3 z 3 (523 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA