Fifa 18 problem z odpaleniem

autor: utdomel69
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Fifa 18 problem z odpaleniem

★★★ Newbie

Witam. Mam problem z uruchomieniem Fify 18. Po wyborze w Originie Fify 18 wyskakuje mi standardowe okienko z załącznika. Miałem to już w w Fifa 17 ale nie było problemu. Klikało się kontynuuj i wyskakiwał launcher Fify. Teraz po wyskoczeniu launchera po kliknięciu w Graj nic się nie dzieję. Czasami jeszcze nie wyskakuje nawet to zdjęcie z załącznika bo wyskakuje okienko z komunikatem Program FIFA Launcher przestał działać. Nie wiem co to może być. Sprzęt mam odpowiedni. Sterowniki karty graficznej jak i systemu zrobione.

Wiadomość 1 z 3 (1 478 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

FIFA 18 RONALDO EDITION PC nie odpala sie

★ Novice

fifson.jpg

Tak jak w załączonym obrazku, przy próbie odpalenia gry wyskakuje bład frameworku. Reinstall był, nie pomogło czekam na odpowiedź

 

 

Wiadomość 2 z 3 (1 461 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 18 problem z odpaleniem

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @utdomel69@idkPL

 

Błąd który otrzymujesz związany jest z aktualizacją NET Framework, która jest częścią Twojego systemu operacyjnego. Upewnij się po pierwsze czy nie masz zaległej aktualizacji Windows do pobrania/zainstalowania. 

 

Więcej na temat rozwiązywania problemów z Net Framework znajdziesz tutaj

 

:eahigh_file:

Wiadomość 3 z 3 (1 438 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA