Fifa 18 World Cup

autor: takitamziomek
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Fifa 18 World Cup

★★ Novice

Czołem.

Kupiłem używaną Fifę 18 (jeszcze nie dotarła) i dręczy mnie czy będę mógł pobrać dodatek World Cup? Czy to jest tak, że już nie można bo mamy już 2023.

 

Trochę jestem w tyle z Fifą stąd moje pytanie może wydawać się głupie bo nie jestem w temacie.
Z góry dziękuje za odpowiedzi 😉

Wiadomość 1 z 3 (478 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Fifa 18 World Cup

[ Edytowane ]
★★★★★ Expert

@takitamziomek  Witaj Standard smile

 

Raczej problem możesz mieć z samą grą Fifa 18, ponieważ musisz ją jeszcze zarejestrować na swoim koncie EA, za pomocą klucza - kodu aktywacyjnego nadrukowanego na ulotce, żeby ja uruchomić i grać.

 

A jak piszesz, że kupiłeś ją używaną, to zapewne klucz został już użyty na czyimś koncie.

To z góry uprzedzam, że drugi raz tego kodu nie będzie się dało już wpisać i zarazem aktywować tej gry na Twoim koncie.

Nie szkodzi to nawet, że gra jest na płycie.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (448 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Fifa 18 World Cup

[ Edytowane ]
★★★★★ Expert

@takitamziomek  Witaj Standard smile

 

Raczej problem możesz mieć z samą grą Fifa 18, ponieważ musisz ją jeszcze zarejestrować na swoim koncie EA, za pomocą klucza - kodu aktywacyjnego nadrukowanego na ulotce, żeby ja uruchomić i grać.

 

A jak piszesz, że kupiłeś ją używaną, to zapewne klucz został już użyty na czyimś koncie.

To z góry uprzedzam, że drugi raz tego kodu nie będzie się dało już wpisać i zarazem aktywować tej gry na Twoim koncie.

Nie szkodzi to nawet, że gra jest na płycie.

Wiadomość 2 z 3 (449 wyświetleń)

Dot.: Fifa 18 World Cup

★★ Novice

A to lipa. Tylko 50zl. To nic. Kupie nówke jeśli jeszcze gdzieś znajdę. Szkoda, że trzeba pobierać zawartość World Cup. Bo szczerze ja tylko dla tego turnieju chce mieć te Fifę. Nie chcę grać nawet online. 

Ale dzięki za odpowiedz

Wiadomość 3 z 3 (438 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA