Dot.: Fifa 18 Demo

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Fifa 18 Demo

★★ Novice

Witam . 

Mam problem , pobrałem Demo Fify 18 i niestety nie chce się odpalić , kiedy klikam na uruchom grę komputer chwilę "myśli" wyskakuje okno gry , następnie znika i koniec :/ Proszę o pomoc , załączam raport DxDiag .

Mój sprzęt : 
AMD A8-6600K i4 3.90 GHz

8 gb ram 

Geforce GTX 750 1 GB 

Wiadomość 1 z 7 (1 155 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Fifa 18 Demo

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@siwyyy2512 Hej!

 

Jeśli Demo nie startuje, problem leży gdzieś lokalnie. Spróbuj naprawić/doinstalować wszystkie niezbędne składniki (vc++ oraz dotnet) potrzebne do uruchomienia dema z katalogu:

 

2321.PNG

 

W obu katalogach znajdziesz folder redist, gdzie znajdować się będą instalatory. Spróbuj je uruchomić i następnie zrestartować komputer!

 

Możesz spróbować uruchomić grę jako administrator oraz wykluczyć programy, które mogą działać w tle (antywirus/firewall) przez start w tzw. czystym rozruchu. Odinstaluj demo i spróbuj pobrać je raz jeszcze. 

 

Odłącz również wszelkie kontrolery (pady) zostawiając tylko klawiaturę i myszkę. Jeśli gra wystartuje podłącz je ponownie.

 

Pobierz dodatkową aktualizację, jeśli korzystasz z Windows 7 - KB2670838 + restart komputera!

 

Jak już wspomniałem DEMO nie jest finalnym produktem, dlatego pewne problemy kompatybilności mogą się pojawić.

 

Powodzenia!

Zobacz w watku

Wiadomość 6 z 7 (1 696 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Fifa 18 Demo

Community Manager (retired)

@siwyyy2512 Witaj!

 

Na wstępie prosiłbym abyś nie tworzył duplikatów zapytań na forum! W Twojej sytuacji z racji, iż korzystasz z procesora AMD ze zintegrowaną kartą AMD, sprawdziłbym czy używasz prawidłowej karty do uruchomienia gry - GTX 750 zamiast Radeon(tm) HD Graphics

 

DODAJ GRĘ FIFA18.EXE i FIFACONFIG.EXE (folder fifasetup) DO TRYBU WYSOKIEJ WYDAJNOŚCI -- INSTRUKCJA

 

Zerknij jeszcze do tego artykułu, gdzie znajdziesz ogólne porady i parę rozwiązań przy problemie z uruchomieniem Dema.

 

Powodzenia!

 

Wiadomość 2 z 7 (1 148 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 18 Demo

★★ Novice

Niestety nic to nie pomogło , tym bardziej że z poprzednią fifą nie miałem tego problemu więc chyba problem leży gdzie indziej , liczę na kolejne pomysły bo jak tak dalej pójdzie to prędzej zagram w pełną wersję gry ;p

Wiadomość 3 z 7 (1 140 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: Fifa 18 Demo

Community Manager

Hej @siwyyy2512

 

Rozumiem, że wykonałeś kroki wspomniane w tym artykule ?

 

Spróbuj na czas uruchamiania gry, chwilowo wyłączyć program antywirusowy lub dodaj grę FIFA oraz Origin do wyjątków. Uruchom również grę wedle poniższej instrukcji: 

Spoiler
1. Całkowicie zamknij program Origin oraz grę (tak aby w menedżerze zadań nie był widoczny żaden proces związany z grą lub programem Origin)
2. W polu wyszukiwania wpisz "Kontrola konta"
3. Wybierz z listy "Zmień ustawienia kontroli konta użytkownika"
4. Przesuń suwak na samą górę, następnie zatwierdź zmiany
5. Kliknij prawym przyciskiem myszy (PPM) na skrót od programu Origin na pulpicie, wybierz Właściwości i Otwórz lokalizację pliku
6. Kliknij PPM na zaznaczonym pliku i wybierz Uruchom jako administrator
7. Jeżeli pojawi się komunikat o wprowadzaniu zmian na dysku - koniecznie go zaakceptuj
8. Tą samą czynność powtórz ze skrótem od gry
9. Jeżeli gra uruchomi się, przywróć ustawienia kontroli konta użytkownika do poprzedniej wartości (punkty 1-4)
Wiadomość 4 z 7 (1 132 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 18 Demo

★★ Novice

Wykonałem wszystko jak w poprzednim artykule , oraz tak jak doradziłeś mi w kolejnym i nadal nic :/ nadal proszę o pomoc 

Wiadomość 5 z 7 (1 128 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 18 Demo

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@siwyyy2512 Hej!

 

Jeśli Demo nie startuje, problem leży gdzieś lokalnie. Spróbuj naprawić/doinstalować wszystkie niezbędne składniki (vc++ oraz dotnet) potrzebne do uruchomienia dema z katalogu:

 

2321.PNG

 

W obu katalogach znajdziesz folder redist, gdzie znajdować się będą instalatory. Spróbuj je uruchomić i następnie zrestartować komputer!

 

Możesz spróbować uruchomić grę jako administrator oraz wykluczyć programy, które mogą działać w tle (antywirus/firewall) przez start w tzw. czystym rozruchu. Odinstaluj demo i spróbuj pobrać je raz jeszcze. 

 

Odłącz również wszelkie kontrolery (pady) zostawiając tylko klawiaturę i myszkę. Jeśli gra wystartuje podłącz je ponownie.

 

Pobierz dodatkową aktualizację, jeśli korzystasz z Windows 7 - KB2670838 + restart komputera!

 

Jak już wspomniałem DEMO nie jest finalnym produktem, dlatego pewne problemy kompatybilności mogą się pojawić.

 

Powodzenia!

Wiadomość 6 z 7 (1 697 wyświetleń)

Dot.: Fifa 18 Demo

★★ Novice

Aktualizacja pomogła , wielkie dzięki ! 

Wiadomość 7 z 7 (1 103 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA