Dot.: Fifa 18 Crash do pulpitu

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Fifa 18 Crash do pulpitu

★★ Novice

Witam, mam problem z Fifa 18. Mianowicie zaraz po wyborze języka gra mi crashuje do pulpitu. Nigdy wcześniej takiego problemu nie miałem i kompletnie nie wiem co może być powodem problemu. :/

Wiadomość 1 z 7 (966 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Fifa 18 Crash do pulpitu

★★★★★ Expert

@yellowbb 

 

Zauważyłem że na dysku systemowym C: masz ok 11 GB wolnego miejsca, spróbuj na tej partycji zwolnić trochę miejsca, żeby przynajmniej mieć około 50 GB lub więcej. Przy małej ilości, gra się będzie zawieszać.

Zobacz w watku

Wiadomość 5 z 7 (833 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Fifa 18 Crash do pulpitu

★★★★★ Expert

@yellowbb   Witaj Standard smile

 

W tym wątku również gracz poruszył taki sam problem - https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/wywala-po-wyborze-jezyka/m-p/11393430#M4799 

 

Związane jest to z nazwą użytkownika, spróbuj zmienić nazwę użytkownika na krótszą bez polskich znaków, jeżeli używasz takiego samego w grze jak tu na forum - tam pomogło Standard smile

Wiadomość 2 z 7 (888 wyświetleń)

Dot.: Fifa 18 Crash do pulpitu

★★ Novice

problemem okazały się aktualizacje windowsa. Po odinstalowaniu wszystkich i zainstalowaniu ponownym problem zniknął

Wiadomość 3 z 7 (855 wyświetleń)

Dot.: Fifa 18 Crash do pulpitu

★★ Novice

zagrałem dosłownie 5 meczów w trybie kariery i po ostatnim z nich wyrzuciło mi grę do pulpitu :/ nie czaję tego już

Wiadomość 4 z 7 (840 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 18 Crash do pulpitu

★★★★★ Expert

@yellowbb 

 

Zauważyłem że na dysku systemowym C: masz ok 11 GB wolnego miejsca, spróbuj na tej partycji zwolnić trochę miejsca, żeby przynajmniej mieć około 50 GB lub więcej. Przy małej ilości, gra się będzie zawieszać.

Wiadomość 5 z 7 (834 wyświetleń)

Dot.: Fifa 18 Crash do pulpitu

★★ Novice
@Narayen jesteś szefem :D pograłem jeszcze kilka meczów i wszystko jest ok. dzięki piękne! Standard smile
Wiadomość 6 z 7 (807 wyświetleń)

Dot.: Fifa 18 Crash do pulpitu

Community Manager

Hej @yellowbb 

 

Nie zapomnij oznaczyć odpowiedzi @Narayen jako rozwiązanie, szefie Standard smile 

Wiadomość 7 z 7 (791 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA