Fifa 17 won't start

autor: matiachello
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Fifa 17 won't start

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Witam,

Mam taki problem iż, uruchamiając grę FIFA 17 pokazuje mi się ekran z reusem jednak po chwil znika okno i wyskakuje inne okno : program fifa 17 przestał działać. Wczoraj mogłem normalnie grać ale dzisiaj już nie. Nie wiem co mam z tym zrobić proszę o pomocFrown 

Demo FIFA 17 normalnie działa

Wiadomość 1 z 7 (267 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 17 won't start

Community Manager

Hej @matiachello,

 

Jeśli gra zawiesza się na ekranie z Reusem może być to związane z uszkodzonym plikiem zapisu. Spróbuj przywrócić grę do ustawień domyślnych wykonując:

 

Spoiler

1. Zmień nazwę folderu FIFA 17 znajdującego się w Dokumentach na 'FIFA 17 kopia' (będzie to kopia zapasowa Twoich lokalnie zapisanych gier)

2. Kliknij prawym przyciskiem myszy na okładkę gry w programie Origin i wybierz "Napraw

3. Kliknij prawym przyciskiem myszy (PPM) na skrót gry na pulpicie, wybierz Właściwości i Otwórz lokalizację pliku
4. Kliknij PPM na zaznaczonym pliku i wybierz Uruchom jako administrator
5. Jeżeli pojawi się komunikat o wprowadzaniu zmian na dysku - koniecznie go zaakceptuj

Wiadomość 2 z 7 (243 wyświetleń)

Dot.: Fifa 17 won't start

★★★★ Novice

Wszystko w grze zostanie, czyli cały postęp itp?

Wiadomość 3 z 7 (240 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 17 won't start

Community Manager

@matiachello

 

Karty w Ultimate Team, postęp w sezonach online to wszystko jest zapisywane na serwerze. Postęp w karierze, drodze do sławy, powtórki zapisywane są lokalnie (oraz w chmurze jeżeli masz tą opcję aktywną). 

Wiadomość 4 z 7 (238 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 17 won't start

★★★★ Novice

i jak wykonam te wszystkie kroki to gra będzie normalnie działać

Wiadomość 5 z 7 (212 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 17 won't start

★★★★ Novice

zrobiłem wszystko tak jak pan mówił i gra wciąż nie chce się uruchomić Zipped lips

Wiadomość 6 z 7 (209 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 17 won't start

Community Manager

@matiachello

 

Upewnij się zatem, że masz zaktualizowane sterowniki do karty graficznej, oraz ponownie zainstaluj Microsoft Visual C++. Instalator znajdziesz w folderze:

 

C:\Pliki Programów(x86)\Origin Games\FIFA 17\__Installer\vc\vc2012Update3\redist\vcredist_x64.exe

 

Jeśli powyższe nie rozwiąże Twojego problemu prześlij nam plik DxDiag

Wiadomość 7 z 7 (196 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA