Fifa 17, "kod gry został już wykorzystany"

autor: a4thayy
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted
Zaakceptowane rozwiązanie

Fifa 17, "kod gry został już wykorzystany"

[ Edytowane ]
★★ Novice

Witam mam problem,

Otóż dzisiaj kupiłem kod gry na enebie i jak wpisałem kod to wyświetliło mi się potwierdzenie gry i gdy klikam "potwierdź" to wyskakuje mi błąd "kod gry został już wykorzystany", proszę o pomoc. 

Wiadomość 1 z 6 (529 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Fifa 17, "kod gry został już wykorzystany"

Community Manager

Hej @a4thayy 

 

Sugerowałbym skontaktować się ze sprzedawcą, kod raz użyty na koncie EA nie może zostać przypisany do innego. Wygląda na to, że kupiłeś kod, który wcześniej został przez kogoś wykorzystany. 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 6 (509 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Fifa 17, "kod gry został już wykorzystany"

Community Manager

Hej @a4thayy 

 

Sugerowałbym skontaktować się ze sprzedawcą, kod raz użyty na koncie EA nie może zostać przypisany do innego. Wygląda na to, że kupiłeś kod, który wcześniej został przez kogoś wykorzystany. 

Wiadomość 2 z 6 (510 wyświetleń)

Dot.: Fifa 17, "kod gry został już wykorzystany"

★★ Novice

No właśnie napisałem i aktualnie jestem na etapie że wysłałem wszystkie potrzebne ss do weryfikacji i od wczoraj 0 odpowiedzi że strony eneby. Da się coś jeszcze zrobić oprócz tego? Np. zobaczyć kto serio ma te konto czy coś w ten deseń?

Wiadomość 3 z 6 (502 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 17, "kod gry został już wykorzystany"

Community Manager

Przykro mi, nie ma możliwości udzielenia informacji na temat tego, gdzie i kiedy kod został użyty @a4thayy Frown

Wiadomość 4 z 6 (498 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 17, "kod gry został już wykorzystany"

★★ Novice

No a przynajmniej jedna informacja, czy kod został wykorzystany przez inne konto. Taką chyba można mi dać, wtedy daje te info do supportu i dają mi nowy kod.

Wiadomość 5 z 6 (490 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 17, "kod gry został już wykorzystany"

Community Manager

Hej @a4thayy 

 

Jeśli informacja, która pojawia się w Origin jest niewystarczająca, możesz skontaktować się z nami telefonicznie. Nie jestem jednak w stanie zagwarantować, że konsultanci będą w stanie udzielić jakichś dodatkowych informacji.

Wiadomość 6 z 6 (462 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA