Fifa 17 Droga do sławy

autor: eLeSD3
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Fifa 17 Droga do sławy

★★ Novice

Ostatnio wykupiłem Game Passa i postanowiłem skorzystać z faktu, że w dostępnym pakiecie znajduje się również EAPlay. Postanowiłem przejść tryb "Journey" we wszystkich dostępnych w ramach abonamentu odsłonach serii oraz synchronizować postępy. Niestety po przejściu trybu w Fifie 17 mam następujący komunikat:

Wiem, że połączenie jest aktywne, ponieważ cały czas korzystam z internetu. Gra nie jest zablokowana przez firewalla

Wiadomość 1 z 2 (355 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 17 Droga do sławy

Community Manager

Hej @eLeSD3 

 

Jeśli do zapory sieciowej oraz do programu antywirusowego zostały dodane odpowiednie wyjątki, sprawdź czy problem będzie się pojawiał jeśli uruchomisz grę jako administrator. Rozwiązaniem może być również uruchomienie komputera w trybie czystego rozruchu: 

 

Jak wykonać czysty rozruch systemu na PC lub Mac?

 

Miej również na uwadze, że FIFA 17, oraz FIFA 18, dnia 6 maja opuszczą EA Play List i gra w te tytuły już nie będzie możliwa w ramach tej subskrypcji

 

https://www.ea.com/service-updates/a-h

Wiadomość 2 z 2 (343 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA