Fifa 15 kod nieaktualny

autor: Karlvandij
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Fifa 15 kod nieaktualny

★★★ Newbie

Witam.

 

Zainstalowałem oryginalną Fife 15 po kilku latach i podczas instalacji standardowo pyta mnie o kod.

Po wpisaniu kodu mam informację kod jest już w użyciu!!

Co mogę zrobić z tym fantem ?

Wiadomość 1 z 4 (290 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Fifa 15 kod nieaktualny

Witaj @Karlvandij 

 

Kod gry jest jednorazowy i gra powinna już być przypisana do Twojego konta, sprawdz dokładnie na którym koncie masz grę skoro pokazuje komunikat, że kod już został wykorzystany.

CCP Hero Banner - Blue.png

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (272 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Fifa 15 kod nieaktualny

Witaj @Karlvandij 

 

Kod gry jest jednorazowy i gra powinna już być przypisana do Twojego konta, sprawdz dokładnie na którym koncie masz grę skoro pokazuje komunikat, że kod już został wykorzystany.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 4 (273 wyświetleń)

Dot.: Fifa 15 kod nieaktualny

★★★ Newbie
@MattiuDefo Geniusz :/ przeczytałeś co napisałem wcześniej ? czy pytałbym o coś takiego jeśli miałbym kilka kont i nie logował się na odpowiednie ?. mam jedno i wywala mnie z takim komunikatem... czyli kara z EA za to że dawno nie używane ?
Wiadomość 3 z 4 (249 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 15 kod nieaktualny

Community Manager

Hej @Karlvandij 

 

Sarkastycznie odpowiedzi wobec @MattiuDefo są nie ma miejscu, bo mogę Cię zapewnić, że widział na forum podobnych problemów już setki. Aby rozwiązać problem i dowiedzieć się co się stało z Twoją grą, najlepiej będzie jeśli skontaktujesz się z nami telefonicznie. Po rozwiązaniu problemu daj nam znać co było przyczyną Standard smile

Wiadomość 4 z 4 (242 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA