Dot.: Fifa 15 UT problem ps3

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Fifa 15 UT problem ps3

★★★ Novice

Witam, od początku wrzesnia mam problem z gra fifa 15 na ps3. Nie moge grac zadnych sezonow ani turniejow w trybie ultimate team. Wyskakuje blad: Przepraszamy, ale wystapil blad i nie udalo sie pobrac danych Twojego sezonu. Sprobuj ponownie. Problem pojawil sie rowniez u moich znajomych i rowniez poza granicami kraju. Czy to problem globalny? Czy EA planuje go naprawic czy fifa 15 juz nie bedzie wspierana i raczej nie zostanie to naprawione? Prosilbym o informację czy inne osoby rowniez maja ten problem oraz o stanowisko EA. Dziękuję i pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 12 (755 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

FIFA 15 Ultimate team nie działa * Turniej jednego gracza , * i tryb sezony

★★★ Newbie

Od kilku dni nie da siezagrac w tryb jednego gracza na xbox one . Zaznaczę że jedynie z drużyną tygodnia działa poprawnie. Jak długo jeszcze czekać by to naprawili wrr

Wiadomość 2 z 12 (746 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: Fifa 15 UT problem ps3

Community Manager

Hej @zieniu29 @Michal19880520 

 

Połączyłem Wasze zgłoszenia z racji tego, że opisują podobny problem. 

 

Jeśli tego jeszcze nie zrobiliście to poproszę Was o usunięcie i ponowne pobranie aktualizacji składów:

 

Konfiguracja - Profil - Usuń

 

Po ponownym uruchomieniu konsoli oraz routera sprawdźcie czy problem nadal się pojawia. Poproszę również, abyście sprawdzili czy problem pojawia się na nowo utworzonym koncie PSN. 

 

Jeśli problem będzie nadal występował poproszę Was o:

 

  • Wasze PSN ID
  • Informację kto jest Waszym dostawcą internetu
Wiadomość 3 z 12 (731 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 15 UT problem ps3

★★★ Novice

Witam, zrobilem wszystko wedlug instrukcji czyli usunalem sklady, reset konsoli i routera i pobranie nowych skladow i nic. Zalozylem tez nowe konto psn ale tez to samo.

Moje Id: zieniu29

Dostawca internetu: Vectra

Konsola PS3

Pozdrawiam

Wiadomość 4 z 12 (721 wyświetleń)

Dot.: Fifa 15 UT problem ps3

★★★ Novice

Witam, czy udalo sie cos ustalic? Moge sie spodziewac naprawienia usterki?

Pozdrawiam

Wiadomość 5 z 12 (706 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 15 UT problem ps3

Community Manager

Hej @zieniu29 

 

Poproszę jeszcze, abyś sprawdził czy problem pojawia się również kiedy połączysz konsolę poprzez alternatywne połączenie internetowe. 

Wiadomość 6 z 12 (703 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 15 UT problem ps3

★★★ Novice

Sprawdzałem wcześniej przez hotspot z telefonu przez T-mobile ale też nie działało. Dodam, że jeszcze w sierpniu nie było problemów łącząc się w ten sposób.

Wiadomość 7 z 12 (699 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 15 UT problem ps3

★★ Novice

Moje id 19880520mich 

Email [edit: email address removed] 

Dostawca cyfrowy Polsat lub plus GSM

Wcześniejsze instrukcje w niczym nie pomogły

 

Wiadomość 8 z 12 (683 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 15 UT problem ps3

★★ Novice

Konsola xbox one 

 

Wiadomość 9 z 12 (682 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 15 UT problem ps3

★★ Novice

Ten błąd leży po waszej stronie EA ja wszystko sprawdziłem jak również z Microsoft xbox też. .. Ten problem zbyt długo trwa więc żądam zwrotu za zakupione rzeczy  w sklepie i już nawet się odechciało grać jak tyle czasu zabloko wany jestem !

Wiadomość 10 z 12 (666 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA