Dot.: FIfa 18 demo i Fifa 17 nie działają

autor: Revan2000s
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

FIfa 18 demo i Fifa 17 nie działają

★★ Novice

Witam, jakiś czas temu (około miesiąc) przestała mi działać Fifa17, ale jako że ma wyjść niebawem Fifa18, więc to olałem. Pobrałem sobie demo, ażeby sprawdzić jak to wygląda w "18" i pojawia się ten sam problem, klikam na "launcherze" graj i nie dzieje się nic, zupełnie nic. Próbowałem reinstalować obie FIfy, oraz całego Origina, nic to nie dało, zainstalowałem najnowsze sterowniki do karty graficznej i nic. Przeniosłem z "Moich dokumentów" pliki Fify i nadal nic. Na końcu dodam iż inne gry np BF4 działają bez najmniejszego problemu, więc za słabe parametry również odpadają, Wink Czy jest w stanie ktokolwiek mi pomóc? 

Wiadomość 1 z 2 (150 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIfa 18 demo i Fifa 17 nie działają

Hej.

Na początek spróbuj wykonać poniższe kroki.

  1. Wyłącz antywirusa oraz zaporę na czas gry.
  2. Wyłącz funkcję Origin w grze (możesz zrobić to w ustawieniach aplikacji Origin)
  3. Zmodyfikuj ustawienia kontroli użytkownika:
    - Zamknij program Origin oraz grę (tak aby w menedżerze zadań nie był widoczny żaden proces związany z grą lub programem Origin)
    - W polu wyszukiwania wpisz "Kontrola konta"
    - Wybierz "Zmień ustawienia kontroli konta użytkownika"
    - Przesuń suwak na samą górę, następnie zatwierdź zmiany
    - Kliknij prawym przyciskiem myszy (PPM) na skrót od programu Origin na pulpicie, wybierz Właściwości i Otwórz lokalizację pliku
    - Kliknij PPM na zaznaczonym pliku i wybierz Uruchom jako administrator
    - Jeżeli pojawi się komunikat o wprowadzaniu zmian na dysku - koniecznie go zaakceptuj
    - Tą samą czynność powtórz ze skrótem od gry
    - Jeżeli gra uruchomi się, przywróć ustawienia kontroli konta użytkownika do poprzedniej wartości (pierwsze cztery podpunkty)
  4. Wyczyść pamięć podręczną Origin.
  5. Użyj funkcji naprawy gry. Naciśnij PPM na ikonę gry w bibliotece gier, następnie wybierz NAPRAW.
Wiadomość 2 z 2 (141 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA