Dot.: FIFA 17 się nie włącza

autor: ab514897
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

FIFA 17 się nie włącza

[ Edytowane ]
★★ Novice

Po włączeniu pokazuje się ekran z reusem i się wyłącza. Już odinstalowałem i zainstalowałem fifę i origina nie pomogło. Wszystkie aktualizacje zrobiłem.

Z góry dziękuje za pomoc

Wiadomość 1 z 5 (453 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: FIFA 17 się nie włącza

Community Manager

Hej @13wojtek2000

 

Rozwiązanie Twojego problemu wydaje się być zawarte w tym wątku, przynajmniej opis wygląda identycznie Standard smile Znajdziesz tam odnośniki do dwóch wątków, sprawdź rozwiązania w obu i daj nam znać czy udało Ci się rozwiązać problem! @ab514897 nawet ułatwił Tobie część poszukiwań wklejając Ci część tekstu z jednego z postów Standard smile 

 


@ab514897 data sterowników do karty graficznej o której wspominasz, są do karty Intel(R) HD Graphics 530 która nie spełnia minimalnych wymagań jeśli chodzi o uruchomienie gry. Na komputerze @13wojtek2000 jest druga - dedykowana karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 950M, sterowniki do niej noszą datę 31.03.2017 02:00:00 Standard smile Oczywiście nie zaszkodzi sprawdzić czy dla tej karty nie ma nowych sterowników Standard smile 

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 5 (455 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: FIFA 17 się nie włącza

★★★ Newbie

Hej. Z nadesłanego przez Ciebie raportu DxDiag wynika, że problem może być związany ze  sterownikami do karty graficznej Date/Size: 07.10.2016. Postaraj się ściągnąć najnowszą aktualizację

Jak zaktualizować sterowniki karty graficznej:

http://help.ea.com/pl/article/finding-devices-and-updating-drivers/

 

Opisany przez Ciebie problem może także wskazywać na uszkodzenie zapisów/ustawień gry przechowywanych w chmurze. Dlatego spróbuj:

 

USZKODZONE PLIKI ZAPISU/USTAWIEŃ  wyłącz zapisy w chmurze (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) następnie zmień nazwę folderu FIFA 17 na np. FIFA 17 kopia, katalog ten znajduje się w bibliotece Dokumenty (%USERPROFILE%\Dokumenty lub %USERPROFILE%\Moje dokumenty) >  Po czym uruchom grę bez zmieniania ustawień!

 

Uwaga: zapisy gry Droga do Sławy oraz trybu KARIERA/Pro Club mogą zostać usunięte! 

 

Po tych krokach uruchom Origin jako administrator i uruchom ponownie grę.

Wiadomość 2 z 5 (397 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 17 się nie włącza

Community Manager

Hej @13wojtek2000

 

Rozwiązanie Twojego problemu wydaje się być zawarte w tym wątku, przynajmniej opis wygląda identycznie Standard smile Znajdziesz tam odnośniki do dwóch wątków, sprawdź rozwiązania w obu i daj nam znać czy udało Ci się rozwiązać problem! @ab514897 nawet ułatwił Tobie część poszukiwań wklejając Ci część tekstu z jednego z postów Standard smile 

 


@ab514897 data sterowników do karty graficznej o której wspominasz, są do karty Intel(R) HD Graphics 530 która nie spełnia minimalnych wymagań jeśli chodzi o uruchomienie gry. Na komputerze @13wojtek2000 jest druga - dedykowana karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 950M, sterowniki do niej noszą datę 31.03.2017 02:00:00 Standard smile Oczywiście nie zaszkodzi sprawdzić czy dla tej karty nie ma nowych sterowników Standard smile 

Wiadomość 3 z 5 (456 wyświetleń)

Dot.: FIFA 17 się nie włącza

★★ Novice

innego sterownika intel nie mogę pobrać, pojawia się komunikat Ten system operacyjny jest nie obsługiwany. Po wyłączeniu zapisu w chmurze, zmienieniu nazwy folderu i włączeniu gry to samo nie mogę włączyć.

Wiadomość 4 z 5 (386 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 17 się nie włącza

★★ Novice

DZIĘKI

 

Wiadomość 5 z 5 (374 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA