FIFA 16 problem fut

autor: dziubek1984rks
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: FIFA 16 problem fut

★★★ Novice

@EA_Kuba czemu tylko u nas nie ma sezonow fut w fifa 16 a np. u zagranicznych youtuberow sa one dostepne?

Wiadomość 101 z 107 (890 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 16 problem fut

★ Apprentice
@JacobPL04 dalej FUT nie działa.......
Panie Community Manager ,

gdzieś Pan zaginął w akcji...do kogo mam się zwrócić w sprawie  kradzieży (bo tak to należy odbierać) lub zapłaty za moich zawodników,  których zakupiłem w paczkach za niemałe pieniądze oraz zdobywałem w turniejach przez kilkanaście miesięcy...moje coinsy i zawodnicy zostali zablokowany przez EA, a więc konto najzwyczajniej OKRADZIONE, rozumiem ze także przez EA. Co zamierzacie z tym zrobić?????????? Gra i licencja jest Wasza, ale zawodnicy i coinsy są moją własnością. wiąże nas umowa kupna sprzedaży i proszę się do niej stosować. Jak komuś to nie pasuje, to oczywiście może zabrać wszytko, ale musi spadać z tego kraju...

Pixello sam  Lewandowski (98 ovr) kosztował mnie 12 mln, a cały podstawowy skład Bayernu (94 ovr) ponad 100 mln, więc nie odpuszczę...
Wiadomość 102 z 107 (881 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 16 problem fut

★★★ Novice

@remiksara  tzn. sam ultimate team działa tylko sezony online i sezony jednego gracza nie działają a tak to drafty, turnieje itp mozesz na spokojnie grac

Wiadomość 103 z 107 (868 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 16 problem fut

★★★ Novice
@JacobPL04 Czesc, mam fife 15 na ps3 i od poczatku wrzesnia 2020 dokladnie ten sam problem ktory opisujecie- nie moze pobrac danych sezonu. Czy Wam juz zaczelo to dzialac w fifie 16? Czy ktos ma podobny problem w 15? Czy jest szansa na naprawienie tego problemu czy EA juz odpuscilo te starsze czesci? Prosba o info. Pozdrawiam
Wiadomość 104 z 107 (587 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 16 problem fut

★ Novice

Witam.  Występuje u mnie ten sam problem co u innych graczy. Nie można przez to zdobyc platyny fify 16 ktora aktualnie kompletuje. Czy EA ma na to jakieś rozwiązanie? 

Wiadomość 105 z 107 (475 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 16 problem fut

★★★ Newbie

Mam ten sam problem na fifa 15. 

Wiadomość 106 z 107 (461 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 16 problem fut

★★★ Novice

Ja tak samo mam problem  fifa 16 a chcailem zebrac platyne w fifie 16,17,18,19i 20. Zapewne bedzie ciezko bo tez nie bedzie mozna zdobyc osiagniecia wyrobic sobie marke bo ja mozna zdobyc tylko przez rok i to jest jakies bez sensu po co takie trofea ktore sa limitem czasowym 

Wiadomość 107 z 107 (430 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA