Dot.: FIFA 16 problem fut

autor: remiksara
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: FIFA 16 problem fut

★ Apprentice

Jakaś parodia dalej nic ??????

Wiadomość 61 z 107 (734 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 16 problem fut

★ Novice

Zwyciestwooooo!  Sklep działa 

Wiadomość 62 z 107 (719 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 16 problem fut

★ Apprentice

Panie Community Manager ,

gdzieś Pan zaginął w akcji...do kogo mam się zwrócić w sprawie  kradzieży (bo tak to należy odbierać) lub zapłaty za moich zawodników,  których zakupiłem w paczkach za niemałe pieniądze oraz zdobywałem w turniejach przez kilkanaście miesięcy...moje coinsy i zawodnicy zostali zablokowany przez EA a konto najzwyczajniej OKRADZIONE, rozumiem ze także przez EA. Co zamierzacie z tym zrobić??????????

 

Wiadomość 63 z 107 (710 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 16 problem fut

★ Apprentice

Podłączam się do pytania zawodnicy za 20 mln setki godzin spędzonych na licytacjach i co nie potraficie nic odpisać dawać za to jakąś rekompensatę 

Wiadomość 64 z 107 (680 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 16 problem fut

[ Edytowane ]
★ Apprentice

Panie Community Manager ,

gdzieś Pan zaginął w akcji...do kogo mam się zwrócić w sprawie  kradzieży (bo tak to należy odbierać) lub zapłaty za moich zawodników,  których zakupiłem w paczkach za niemałe pieniądze oraz zdobywałem w turniejach przez kilkanaście miesięcy...moje coinsy i zawodnicy zostali zablokowany przez EA, a więc konto najzwyczajniej OKRADZIONE, rozumiem ze także przez EA. Co zamierzacie z tym zrobić?????????? Gra i licencja jest Wasza, ale zawodnicy i coinsy są moją własnością. wiąże nas umowa kupna sprzedaży i proszę się do niej stosować. Jak komuś to nie pasuje, to oczywiście może zabrać wszytko, ale musi spadać z tego kraju...

Pixello sam  Lewandowski (98 ovr) kosztował mnie 12 mln, a cały podstawowy skład Bayernu (94 ovr) ponad 100 mln, więc nie odpuszczę...

 

Wiadomość 65 z 107 (671 wyświetleń)

Dot.: FIFA 16 problem fut

★ Apprentice

Podłączam się do pytania co dalej Fachowcy z EA 

Wiadomość 66 z 107 (663 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 16 problem fut

★ Apprentice

Jest tu ktoś jeszcze czy wszyscy to w d...e mają ludzie dajcie jakąś odpowiedź 

Wiadomość 67 z 107 (645 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 16 problem fut

Community Manager

Rozumiem jak frustrujący jest to dla Was problem, jednakże póki co nie mam do przekazania żadnych nowych informacji na ten temat. Nasz zespół pracuje nad wprowadzeniem poprawki, nie mniej nie jestem w stanie określić kiedy się ona pojawi. 

 

Tak jak wspomniałem wcześniej - jeśli pojawią się informacje na temat rozwiązania tego problemu - dam Wam znać. 

Wiadomość 68 z 107 (600 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: FIFA 16 problem fut

★ Apprentice

Panie  Community Manager, odpowiedź jest w ogóle nie na temat...

Proszę czytać ze zrozumieniem: DO KOGO MAM SIE ZWRÓCIĆ W SPRAWIE KRADZIEŻY ZAKUPIONYCH KART NA KONCIE EA PRZEZ EA?

 

remiksara
 

Panie Community Manager ,

gdzieś Pan zaginął w akcji...do kogo mam się zwrócić w sprawie  kradzieży (bo tak to należy odbierać) lub zapłaty za moich zawodników,  których zakupiłem w paczkach za niemałe pieniądze oraz zdobywałem w turniejach przez kilkanaście miesięcy...moje coinsy i zawodnicy zostali zablokowany przez EA, a więc konto najzwyczajniej OKRADZIONE, rozumiem ze także przez EA. Co zamierzacie z tym zrobić?????????? Gra i licencja jest Wasza, ale zawodnicy i coinsy są moją własnością. wiąże nas umowa kupna sprzedaży i proszę się do niej stosować. Jak komuś to nie pasuje, to oczywiście może zabrać wszytko, ale musi spadać z tego kraju...

Pixello sam  Lewandowski (98 ovr) kosztował mnie 12 mln, a cały podstawowy skład Bayernu (94 ovr) ponad 100 mln, więc nie odpuszczę...

Wiadomość 69 z 107 (586 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 16 problem fut

★★ Apprentice

Trzy miesiące prawie 4 wprowadzacie poprawki gratulacje dla zespołu 

Wiadomość 70 z 107 (554 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA