FIFA 15 włącza się po chwili ładowania sama się wyłącza

autor: Mechanikeba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

FIFA 15 włącza się po chwili ładowania sama się wyłącza

[ Edytowane ]
★★ Novice

FIFA 15 włącza się po chwili ładowania sama się wyłącza wyłączałem anty wirusy dodawałem do wyjątków i nic nie pomaga może ktoś zna rozwiązanie tej sprawy

Wiadomość 1 z 9 (959 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: FiFa 15

Community Manager

Dzięki za DxDiag @Mechanikeba Standard smile

 

Obawiam się, że przyczyną może być karta graficzna, która jest znacząco poniżej minimalnych wymagań gry:

 

https://www.ea.com/games/fifa/news/fifa-15-features-info-pc

 

Jeżeli chcesz spróbować uruchomić grę możesz wykonać kroki poniżej, nie mniej nie jestem w stanie zagwarantować tego, że gra uruchomi się i będzie płynnie działać z racji powyższego.

 

Zauważyłem, że sterowniki Twojej karty graficznej są niezaktualizowane. Najnowszą wersję sterownika dla Twojej karty pobierzesz stąd. Sprawdź spójność plików systemowych za pomocą kontrolera plików systemowych (z racji błędów związanych z KERNELBASE.DLL). 

 

Ostatecznie jeśli ponowna instalacja programu Origin (wcześniej wyczyść pamięć podręczną programu), nie pomoże w rozwiązaniu problemu, utwórz nowe konto administratora (z racji błędów związanych z ntdll.dll) i uruchom Origin oraz grę z jego poziomu. 

 

 

Zobacz w watku

Wiadomość 8 z 9 (772 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: FiFa 15

Community Manager

Hej @Mechanikeba 

 

Wybacz późną odpowiedź. 

 

Czy opisany przez Ciebie problem występuje nadal? 

Czy gra działa wcześniej bez problemu i problem pojawił się nagle, czy jest to nowa instalacja?

Wiadomość 2 z 9 (884 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FiFa 15

★★ Novice

Na nowo zainstalowałem fife i jest dalej to samo od prawie miesiąca szukam rozwiązania lecz nie mogę nic znaleźć. Gra po kupieniu i zainstalowaniu tez nie działała ale wtedy wyłączyłem antywirusa i latała jak ta lal lecz teraz znów cos nie działa

Wiadomość 3 z 9 (865 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FiFa 15

Community Manager

Hej @Mechanikeba 

 

Dzięki za odpowiedź. 

 

Sprawdź proszę zatem czy gra uruchomi się kiedy uruchomisz komputer w trybie czystego rozruchu.

 

Jak wykonać czysty rozruch systemu na PC lub Mac?

Wiadomość 4 z 9 (799 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FiFa 15

★★ Novice

Nic dalej to samo czyta grę i nagle wywala

Wiadomość 5 z 9 (791 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FiFa 15

Community Manager

Hej @Mechanikeba 

 

Dziękuję za odpowiedź Standard smile

 

Prześlij nam proszę w takim razie plik DxDiag, tam możliwe, że znajdziemy wskazówki odnośnie rozwiązania problemu Standard smile

Wiadomość 6 z 9 (787 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FiFa 15

★★ Novice

Zrobione

Wiadomość 7 z 9 (782 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FiFa 15

Community Manager

Dzięki za DxDiag @Mechanikeba Standard smile

 

Obawiam się, że przyczyną może być karta graficzna, która jest znacząco poniżej minimalnych wymagań gry:

 

https://www.ea.com/games/fifa/news/fifa-15-features-info-pc

 

Jeżeli chcesz spróbować uruchomić grę możesz wykonać kroki poniżej, nie mniej nie jestem w stanie zagwarantować tego, że gra uruchomi się i będzie płynnie działać z racji powyższego.

 

Zauważyłem, że sterowniki Twojej karty graficznej są niezaktualizowane. Najnowszą wersję sterownika dla Twojej karty pobierzesz stąd. Sprawdź spójność plików systemowych za pomocą kontrolera plików systemowych (z racji błędów związanych z KERNELBASE.DLL). 

 

Ostatecznie jeśli ponowna instalacja programu Origin (wcześniej wyczyść pamięć podręczną programu), nie pomoże w rozwiązaniu problemu, utwórz nowe konto administratora (z racji błędów związanych z ntdll.dll) i uruchom Origin oraz grę z jego poziomu. 

 

 

Wiadomość 8 z 9 (773 wyświetleń)

Dot.: FiFa 15

★★ Novice

Dobrze dziękuje za pomoc zrobię to wszystko i zobaczę czy zadziała jak nie to trudno nic nie poradzę 

Wiadomość 9 z 9 (762 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA