Dot.: [FIFA 12]

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★★ Newbie

[FIFA 12]

 

W dzieciństwie bardzo dużo grałem w Fifę 12. Po 9 latach udało mi się znaleźć pudełko z gry oraz laptopa na którym grałem w tę grę. Jako, że jest to stary laptop, wyinstalowałem z niego Fifę 12 i chciałem zainstalować ją na moim aktualnym, nowym PC. Niestety po zalogowaniu się na moje konto origin, okazuje się, że moja biblioteka jest pusta, a dodanie nowej gry i wpisanie kodu aktywacyjnego Fify 12 skutkuje błędem, że kod został już wykorzystany.

 

Jak mam zainstalować tę wyjątkowo sentymentalną dla mnie grę??

Wiadomość 1 z 2 (342 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: [FIFA 12]

Community Manager

Hej @x3myilnii 

 

Jeśli gra nie została ukryta w bibliotece gier (znajdziesz odpowiedni filtr w prawym górnym rogu), to prawdopodobnie logujesz się na niewłaściwe konto EA. 

 

Skontaktuj się z nami telefonicznie - pomożemy Ci zlokalizować właściwe konto Standard smile 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (325 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: [FIFA 12]

Community Manager

Hej @x3myilnii 

 

Jeśli gra nie została ukryta w bibliotece gier (znajdziesz odpowiedni filtr w prawym górnym rogu), to prawdopodobnie logujesz się na niewłaściwe konto EA. 

 

Skontaktuj się z nami telefonicznie - pomożemy Ci zlokalizować właściwe konto Standard smile 

Wiadomość 2 z 2 (326 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA