Dot.: Zawiesiliśmy możliwość grania w trybie FUT na tym urządzeniu

autor: MarriedBloom114
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Dot.: Zawiesiliśmy możliwość grania w trybie FUT na tym urządzeniu

★★★ Newbie
@EA_Kuba Ja niestety byłem zmuszony kupić używaną konsole i osoba mająca tą konsole przede mną musiała coś zrobić że że to urządzenie jest teraz zablokowane
Wiadomość 1 z 2 (389 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Zawiesiliśmy możliwość grania w trybie FUT na tym urządzeniu

Community Manager

Hej @MarriedBloom114 

 

Wydzieliłem Twój post z tej dyskusji z racji tego, że ostatnia odpowiedź w wątku została udzielona blisko 3 lata temu Standard smile

 

Jeśli sprzedawca nie uprzedził Cię o tym, że na urządzenie zostały nałożone blokady sugerowałbym skontaktowanie się z nim, aby to wyjaśnić. Możesz również odwołać się od tej blokady wedle instrukcji zawartych tutaj, nie mniej obawiam się, że istnieją nikłe szanse na odblokowanie tego urządzenia.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (378 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Zawiesiliśmy możliwość grania w trybie FUT na tym urządzeniu

Community Manager

Hej @MarriedBloom114 

 

Wydzieliłem Twój post z tej dyskusji z racji tego, że ostatnia odpowiedź w wątku została udzielona blisko 3 lata temu Standard smile

 

Jeśli sprzedawca nie uprzedził Cię o tym, że na urządzenie zostały nałożone blokady sugerowałbym skontaktowanie się z nim, aby to wyjaśnić. Możesz również odwołać się od tej blokady wedle instrukcji zawartych tutaj, nie mniej obawiam się, że istnieją nikłe szanse na odblokowanie tego urządzenia.

Wiadomość 2 z 2 (379 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA