DLACZEGO ZRESETOWALISCUE MI KONTO FUT

autor: waldek771
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

DLACZEGO ZRESETOWALISCUE MI KONTO FUT

★★ Newbie
Dlaczego zostało zresetowane moje koty FUT na którym sam zarobiłem graniem około 1 000 000 i wartość tych zawodników. A zyskałem na 3 graczach znajomego tylko 30 000 . Bez jakiego kółkiem ostrzeżenia zostałem przewaz można nazwać okradziony.
Wiadomość 1 z 2 (155 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: DLACZEGO ZRESETOWALISCUE MI KONTO FUT

Hej.

Rozumiem Twoje niezadowolenie, przesyłanie coinsów (w tym wypadku zarobek na rzecz znajomego) jest uznawany jako złamanie regulaminu.

Dlatego tak jak w Twoim przypadku, lepiej zastanowić się czy warto ryzykować dla tak małej sumy.

Pamiętaj jednak, że możesz wysłać wiadomość mailową (lets_talk@ea.com), aby dowiedzieć się o szczegółach resetu konta. Więcej informacji o tym jak powinno wyglądać zgłoszenie znajdziesz w TYM artykule.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (159 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: DLACZEGO ZRESETOWALISCUE MI KONTO FUT

Hej.

Rozumiem Twoje niezadowolenie, przesyłanie coinsów (w tym wypadku zarobek na rzecz znajomego) jest uznawany jako złamanie regulaminu.

Dlatego tak jak w Twoim przypadku, lepiej zastanowić się czy warto ryzykować dla tak małej sumy.

Pamiętaj jednak, że możesz wysłać wiadomość mailową (lets_talk@ea.com), aby dowiedzieć się o szczegółach resetu konta. Więcej informacji o tym jak powinno wyglądać zgłoszenie znajdziesz w TYM artykule.

Wiadomość 2 z 2 (160 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA