Dot.: Coinsy odjęte, karty brak

autor: petis1997
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Coinsy odjęte, karty brak

[ Edytowane ]
★ Novice

Produkt: FIFA 20
Platforma:Microsoft XBOX One
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID? K0VAL1337
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? Rynek Transferowy
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 13.11.2019
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 8-12
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? GMT (UTC)
Jak często występuje ten problem? 0% - 9%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Powrót monet na konto lub pojawienie się karty Robertsona.
Co się dzieje? Cześć. Zakupiłem kartkę na rynku mianowicie był to Robertson, monety z konta zostały odjęte natomiast karta zawodnika nie została przypisana do klubu, wychodziłem, wchodziłem do ultimante'a, uruchamiałem konsole ponownie i nic z tego....
Co powinno się stać? Powinienem dostać kartę zawodnika.

Nie udowodnię Wam tego, nie da się tego udowodnić, ale czuję się oszukany.

Wiadomość 1 z 5 (554 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Coinsy odjęte, karty brak

★★★★ Novice

Szanowny Kolego,

 

 

a sprawdzał Kolega kafelek, który "powinien" się pojawić w takim przypadku tj. "sprawdź nieprzypisane karty"? Może sprawdzenie swojego konta poprzez aplikację web app pomoże. W  tejże aplikacji - w zakładce "centrali" pierwszy kafelek, który powinien się pojawić - również będzie opisany jako "nieprzypisane karty". Proszę spróbować kliknąć w niego, a następnie pokaże się "zaginiona karta", którą będzie można skierować do klubu. Proszę spróbować tego rozwiązania. 

 

 

Z wyrazami szacunku,

 

mgmg_the_wizard

Wiadomość 2 z 5 (540 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Coinsy odjęte, karty brak

★ Novice
@mgmgthewizard Cześć. Ściągnąłem aplikacje, lecz ona też mi nie pomogła...
Wiadomość 3 z 5 (528 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Coinsy odjęte, karty brak

★★★★ Novice

Dzień dobry!

 

 

zatem Szanowny Kolego - jeśli karta nie zapodziała się gdzieś w "nieprzypisanych kartach" zostaje najpewniej faktycznie zgłosić błąd (nie tyle przez to forum), ale przez oficjalny portal pomocy EA. Tutaj link do zgłaszania spraw, m.in brakującej zawartości. Możesz po prostu założyć sprawę - zgłaszając zaginioną zawartość i opisując problem. Będzie się należało zalogować (najprawdopodobniej na swoje oficjalne dane przypisane do konta EA): https://help.ea.com/pl/contact-us/?product=fifa-20&platform=xbox-one&category=missing-content 

 

Wybacz jeśli nic więcej nie można zrobić. Zauważ też - że odpisując na Twojego posta - odpisuję nie jako oficjel EA tylko jako zwykły gracz. Najpewniej ja z podobną sytuacją postąpiłbym tak samo tj. bądź szukał informacji tu na forum lub właśnie - zgłosił sprawę bezpośrednio do ww. panelu. 

 

Zakładam, że skoro na ww. stronie jest zakładka dotycząca zaginionego "contentu" - problem ten pojawia się dosyć często, ale trudno tu mówić o winie wydawcy gry. Najpewniej jest to po prostu "sfera programowania i informatyki". Tam gdzie jest człowiek, musi się też pojawić błąd. 

 

 

Z wyrazami szacunku,

 

mgmg_the_wizard

Wiadomość 4 z 5 (523 wyświetleń)

Dot.: Coinsy odjęte, karty brak

★ Novice
@mgmgthewizard Dziękuję za udzielone informacje i porady, powodzenia
Wiadomość 5 z 5 (509 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA