Cheater w finale.

autor: rejz1337
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Cheater w finale.

★★★ Newbie

Cześc. Mam pytanie, czy drogie EA mogłoby zbanować tego cheatera na którego grałem, albo najlepiej dać mi do klubu karte Marquinhosa? Otóż w finale tego zacnego turnieju idę sam na sam z bramkarzem. Strzelam, piłka odbija się od bramkarza i leci w światło bramki. Przeciwnik pauzuje grę na ok. 20sekund po czym pada dla mnie bramka. Po wznowienu gry odebrałem po 10sekundach akcji przeciwnika piłke oraz zacząłem tworzyć akcję. Gdy byłem przy bramce przeciwnika gra przestała mnie słuchać, zaczęły się mega duże lagi i po ok. 10 sekundach tych lagów wywaliło mnie z gry z napisem, że utraciłem połączenie z kablem Ethernet. Grałem na PC. Wchodzę w przeglądarke na komputerze - patrze nie ma internetu. Od razu wszedłem w przeglądarke na telefonie i okazało się, że w całym domu internet jest i działa sprawnie. Jestem w 99,99% pewny, że był to cheater i czy mógłbym się ubiegać o przynależność tego Marquinhosa? Z góry dzięki za odpowiedź..

Wiadomość 1 z 2 (75 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Cheater w finale.

Community Manager

Hej @rejz1337

 

Jeśli chciałbyś zgłosić gracza który według Ciebie oszukuje w grze to tutaj znajdziesz informacje na temat tego jak to zrobić. Nie mniej z racji wymienionych przez Ciebie faktów, mówiących o tym, że z połączeniem było coś nie tak (przeglądarka internetowa) sugerowałbym również, abyś rzucił okiem na ten artykuł odnośnie optymalizacji połączenia. 

 

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat karty Marquinhosa, proponuję bezpośredni kontakt telefoniczny z nami Standard smile

Wiadomość 2 z 2 (70 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA