Brak połączenia z serwerami EA

autor: Winiak6
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Brak połączenia z serwerami EA

★★ Novice

Witam, gdy wchodze do Ultimate Team wyskakuje mi komunikat „podczas nawiązywania  połączenia z serwerami FIFA 19 Ultimate Team wystąpił błąd. Za chwilę wrócisz do menu głównego gry FIFA 19.” Próbuje ciagle wejść do UT, pare razy mi się udawało ale po 10min wyrzucało i z powrotem ten problem... EA co raz bardziej odwala...

Wiadomość 2 z 4 (533 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Brak połączenia z serwerami EA

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @Winiak6 @dudirom 

 

Zakładam, że oboje gracie na konsoli PlayStation? Wczoraj faktycznie pojawiły się problemy techniczne uniemożliwiające rozgrywkę online. Na tą chwilę wszystko powinno być już w porządku Standard smile Jeśli nadal macie problemy z połączeniem ponowne uruchomienie routera/konsoli powinno pomóc. 

 

 


@adiador1990 Połączyłem Twój post z innym gdzie udzieliłem odpowiedzi związanej z wczorajszymi problemami. 

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 4 (479 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Gry online niedostępne!!!

★ Novice

* mnie to że gdy tylko mam wolną chwilę aby wbic kilka punktów w dr albo  bs to zazwyczaj jest jakiś problem... Dziś poraz kolejny nie można zavlgrac online! Chcę REKOMPENSATY EA!!! 

Wiadomość 1 z 4 (506 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak połączenia z serwerami EA

★★★ Newbie

@Winiak6  napisał/a:

Witam, gdy wchodze do Ultimate Team wyskakuje mi komunikat „podczas nawiązywania  połączenia z serwerami FIFA 19 Ultimate Team wystąpił błąd. Za chwilę wrócisz do menu głównego gry FIFA 19.” Próbuje ciagle wejść do UT, pare razy mi się udawało ale po 10min wyrzucało i z powrotem ten problem... EA co raz bardziej odwala...



@Winiak6  napisał/a:

Witam, gdy wchodze do Ultimate Team wyskakuje mi komunikat „podczas nawiązywania  połączenia z serwerami FIFA 19 Ultimate Team wystąpił błąd. Za chwilę wrócisz do menu głównego gry FIFA 19.” Próbuje ciagle wejść do UT, pare razy mi się udawało ale po 10min wyrzucało i z powrotem ten problem... EA co raz bardziej odwala...


Ciekawe kto poniesie konsekwencje za brak możliwości robienia sbc .Dużo straciłem przez awarie ,która trwa przez kilka godzin ,może w przeprosinach coś by dali

 

Wiadomość 3 z 4 (511 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak połączenia z serwerami EA

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @Winiak6 @dudirom 

 

Zakładam, że oboje gracie na konsoli PlayStation? Wczoraj faktycznie pojawiły się problemy techniczne uniemożliwiające rozgrywkę online. Na tą chwilę wszystko powinno być już w porządku Standard smile Jeśli nadal macie problemy z połączeniem ponowne uruchomienie routera/konsoli powinno pomóc. 

 

 


@adiador1990 Połączyłem Twój post z innym gdzie udzieliłem odpowiedzi związanej z wczorajszymi problemami. 

Wiadomość 4 z 4 (480 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA