Dot.: Brak dostępu do rynku transferowego

autor: Twitch_evo0001
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Brak dostępu do rynku transferowego

★★★★★ Newbie

Produkt: FIFA 21
Platforma:Microsoft XBOX One
Podaj na jakiej platformie grasz? Microsoft Xbox One
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID? CoolerMC4
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? FUT Division Rivals
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? nie
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) nie wiem
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ECT - GMT + 1:00
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Nie mogę korzystać z rynku transferowego.
Co się dzieje? Nie mogę korzystać z rynku transferowego. Przy próbie wejścia w zakładkę "Rynek transferowy" wyskakuje komunikat "Rynek transferowy jest chwilowo niedostępny..."
Co powinno się stać? Powinienem móc kupić nowych zawodników

moje konto nie jest w żaden sposób zablokowane - zbanowane

Wiadomość 1 z 6 (955 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Brak dostępu do rynku transferowego

★★★★★ Apprentice

Cześć, 

Jak sama nazwa wskazuje rynek był chwilo niedostępny. Czy nadal w twojej sytuacji rynek jest niedostępny? 

Wiadomość 2 z 6 (834 wyświetleń)

Dot.: Brak dostępu do rynku transferowego

★★★ Newbie
@Twitch_evo0001 Tak, nadal. Dowiedziałem się na infolinii ea, że na konto została nałożona sankcja za rzekomy handel monetami. Co ciekawe podczas rozmowy z konsultantem zostałem poinformowany, że było włamanie (z zagranicy) na moje konto. Wszystko wskazuje na to, że ta osoba handlowała monetami. Mimo odwołania, dziś złożyłem drugie, rynek nadal zablokowany...
Wiadomość 3 z 6 (783 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Brak dostępu do rynku transferowego

★★★★★ Apprentice

Cześć, 

No to trzeba po prostu poczekać, spróbuj jutro zadzwonić ponownie jeśli nie uda się odblokować. 

Pozdrawiam

Wiadomość 4 z 6 (777 wyświetleń)

Dot.: Brak dostępu do rynku transferowego

★★★ Newbie
@mikolajmc4 Możesz podać numer gdzie dzwoniłeś mam tę samą sytuację od dwóch dni a do tego zniknęło mi ponad 300 000 monet ultimate team pisałem do pomocy ea ale żadnej odpowiedzi w FIFA 23 miałem to samo i dostałem odpowiedź że sprawa zakończona.
Wiadomość 5 z 6 (243 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Brak dostępu do rynku transferowego

Community Manager

Hej @manuneuer1234 

 

Od ostatniego komentarza w tej dyskusji (2+ lat), zostały wprowadzone pewne zmiany w możliwości bezpośredniego kontaktu z nami. 

 

W tym momencie jedyną możliwością kontaktu na żywo jest kontakt z nami poprzez czat. 

 

W przypadku jeśli z Twojego konta zniknęła zawartość, kontakt poprzez czat to najlepsze rozwiązanie. 

 

Jak skontaktować się z doradcą EA?

Wiadomość 6 z 6 (222 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA