Blokada handlu

autor: Najarafszy
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Blokada handlu

[ Edytowane ]
★ Novice

Witam. Od rana siedzę sobie w pracy i handluje kartami,dla większego zysku licytuje karty grajków.

Nie mam odpalonego jakiegoś bota, po prostu siedzę sobie i oporowo klikam. Wylicytowałem 10 kart,20,30 i co? "Too many actions have been taken, and use of this feature has been temporarily disabled"

Nagle dostaje blokadę na kupowanie? Jakim prawem i dlaczego?! Postępuje uczciwie, SIEDZĘ I KLIKAM! Dlaczego taka wielka firma przez x lat nie potrafi zrobić ochrony antybotowej, by nie karać ZA NIC(wróć, za posiadanie wolnego czasu i przedsiębiorczość!) zwykłych uczciwych graczy?

Myślę, że to nie problem wprowadzić jakiś sposób weryfikacji czy faktycznie siedzimy przed tym monitorem czy nie? Kody smsowe? Email? Rebus, sudoku, k... cokolwiek?

Nie wspominam już nawet o tym,że nie wiem nawet na ile ta blokada, do kiedy, od kiedy...nic.

Wiem, że sprawy z tego forum są raportowane wyżej więc uprzejmie proszę o pochylenie się nad tym problemem bo nie jeden pewnie zachodzi w głowe o co chodzi i dlaczego znikąd system blokuje mu możliwość handlu, zawracając głowe przy tym konsultantom telefonicznym, którzy de facto też nic nie wiedzą oprócz tego, że to kara za zbyt dużą ilość transakcji.

 

A moje pytanie brzmi : kiedy ta blokada zostanie zdjęta i gdzie mogę zwrócić się po rekompensatę za stracone coinsy(których przez tą durną i niesprawiedliwą blokadę nie zarobiłem)?

 

Pozdrawiam.

Najarafszy.

Wiadomość 1 z 2 (777 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Blokada handlu

Community Manager (retired)

@Najarafszy Witaj!

 

Jeśli została nałożona blokada prewencyjna na Twoje konto w danej aplikacji/platformie. Radzimy odczekać 24 godziny przed dalszym korzystaniem z danej formy dostępu do rynku. Jeśli jednak po tym czasie nadal nie będziesz miał dostępu, radzimy sprawdzenie tego artykułu na naszej stronie pomocy (#Widzę komunikat o zablokowaniu mojego konta)

Wiadomość 2 z 2 (755 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA