Dot.: Ban za nic

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Ban - w jaki sposób się odwołać

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

WItam właśnie dostałem bana na 7 dni za rzekome oszukiwanie podczas meczu.

 

"Cześć!

Zauważyliśmy, że Twoje konto uczestniczyło w oszukiwaniu w co najmniej jednym meczu online w grze FIFA, co stanowi naruszenie naszego regulaminu."

 

nie posiadam żadnych programów ani cheatów. Chciałbym widzieć dokłądnie za jaki mecz i za co dostałem blokade. Prosze o pomoc w sprawie jestem niewinny i chce dostępu do produktu za który zapłaciłem.

Wiadomość 1 z 5 (1 219 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Ban za nic

Community Manager

Hej @TsW19 

 

Jeśli chcesz odwołać się od blokad nałożonych na Twoje konto - skontaktuj się z nami wedle instrukcji poniżej: 

 

https://help.ea.com/pl/help/account/information-about-locked-or-banned-or-suspended-accounts/

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 5 (1 201 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Ban za nic

Community Manager

Hej @TsW19 

 

Jeśli chcesz odwołać się od blokad nałożonych na Twoje konto - skontaktuj się z nami wedle instrukcji poniżej: 

 

https://help.ea.com/pl/help/account/information-about-locked-or-banned-or-suspended-accounts/

Wiadomość 2 z 5 (1 202 wyświetleń)

Dot.: Ban za nic

★★★ Newbie
@EA_Kuba ile trzeba czekać aby mi ktoś odpisał ???
Wiadomość 3 z 5 (1 185 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ban za nic

Community Manager

Hej @TsW19 

 

Przykro mi, ale nie jestem w stanie określić konkretnych ram czasowych w których otrzymasz odpowiedź. Zazwyczaj odpowiedź powinieneś otrzymać w ciągu 72 godzin, nie mniej czas ten może się wahać w zależności od ilości spraw. 

Wiadomość 4 z 5 (1 173 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ban za nic

Community Manager

Oznaczyłam  odpowiedź @EA_Kuba jako rozwiązanie.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 5 z 5 (1 069 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA