Dot.: Ahmed Musa FUTTIE

autor: wojas55
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Ahmed Musa FUTTIES SBC

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam serdecznie. Zrobiłem niedawno Musę futties ale dostałem wersje 78. Proszę o pomoc. Dziękuję serdecznie

Wiadomość 1 z 5 (342 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ahmed Musa FUTTIE

Hej.

Niestety nie jestem do końca w temacie, ale kojarzę, że zaistniało lekkie zawirowanie co do tego SBC.

20597286_1371773822919144_1889689871303023834_n.png

 

Oznaczę tutaj @EA_Odix, który prawdopodobnie będzie wiedział więcej na ten temat.

Wiadomość 2 z 5 (338 wyświetleń)

Dot.: Ahmed Musa FUTTIE

Community Manager (retired)

@DStaszek Witaj!

 

Jak już @Revan2000s wspomniał, studio wykryło pewny błąd dla niektórych użytkowników po wykonaniu właśnie FUTTIES SBC z Ahmed Musa, gdzie owa karta została przydzielona w wersji 85 i zredukowana do 78 (prawidłowa wartość). W miniony piątek dla nielicznych osób dotkniętych tym problemem studio przyznało wersję karty jaką otrzymali w pierwszej kolejności oraz została im przesłana wiadomość - zamieszczona na ww. zrzucie ekranu wyjaśniająca sytuację.  Podsumowując karta, która była do wygrania powinna mieć wartość 78, jednak studio w ramach zadośćuczynienia zadecydowało, aby osoby dotknięte tą "redukcją" statystyk otrzymały jednak kartę na poziomie 85.  Decyzja studia jest ostateczna i żadna dodatkowa zawartość w ramach wykonania SBC FUTTIES Ahmed Musa nie będzie przydzielana z ich strony. 

 

Pozdrawiam!

 

 

Wiadomość 3 z 5 (334 wyświetleń)
Highlighted

Dot.: Ahmed Musa FUTTIE

★★★ Newbie
To bardzo dziwne. Walczę trzeci dzień z infolinia.dzwoniłem w piątek mówili, że widzą, że robiłem to zadanie kiedy był błąd i przyznają mi też Muse 85, gdyż się pomylili. Dziś patrzę moja sprawa zamknięta , dzwonie a oni mówią, że już wszystkim przyznali, kto miał dostać. Pytam się czemu nie dostałem a Pani powtarza zdanie znowu i znowu. Naprawdę jedna głupia sytuacja a cała radość z gry uleciala.
Wiadomość 4 z 5 (302 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ahmed Musa FUTTIE

Community Manager (retired)

@wojas55 Witaj!

 

Wszystkie informację zostały zawarte w moim poprzednim wpisie. Jeśli otrzymałeś zawodnika Ahmed Musa z wartością 78, to otrzymałeś go prawidłowo za wykonanie SBC. Jeśli studio sprawdziło Twoje konto i nie przyznało zawodnika o wyższym ratingu (85) znaczy, że wykonane przez Ciebie SBC nie było objęte tym błędem/glitchem. Jak już zostało to przeze mnie opisane - "Decyzja studia jest ostateczna i żadna dodatkowa zawartość w ramach wykonania SBC FUTTIES Ahmed Musa nie będzie przydzielana z ich strony. " 

 

Pozdrawiam!

 

Wiadomość 5 z 5 (281 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA