dragon age origins dlc nie ma

autor: meurtrier2712
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

dragon age origins dlc nie ma

★★★ Newbie

Pierwszy raz piszę na forum, więc proszę o wyrozumiałość, jeśli przyszedłem w złe miejsce albo co innego zrobiłem źle. Mam problem z DAO, ale nie rzecz w tym, że ma ją w wersji ze steam i nie wiem czy znajdzie się tu ktoś, kto chociaż przekieruje mnie w odpowiednie miejsce. Jakiś czas temu kupiłem DAO w wersji Ultimate Edition na steam. Grało się spoko, ale musiałem zrobić reinstall, a po nim, kiedy włączyłem grę zauważyłem, że w dostępnej zawartości nie mam żadnych dlc, a save nie chce się wczytać, właśnie z tego powodu. Naprawdę proszę, jeśli jest to złe miejsce na taki temat powiedzcie mi gdzie mogę się z tym udać, ponieważ nie do końca wiem jak założyć taki temat na steamie.

Wiadomość 1 z 2 (250 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: dragon age origins dlc nie ma

Witaj

 

To forum gier na Orgin, co do Twojego  problemu nie wiem jak to ma się na steam  ale przeglądnij ten temat może ci pomoże: https://steamcommunity.com/app/47810/discussions/0/619569341110142197/?l=polish

Wiadomość 2 z 2 (217 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem