Dragon Age: Origins zmiana języka na PS3

autor: Ailynee
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dragon Age: Origins zmiana języka na PS3

★★★ Newbie

Zakupiłam DA:O na PS3 z PlayStation Store z nadzieją, że pogram sobie po angielsku, a tu lipa. Ściągam grę, otwieram i zarówno napisy, jak i dubbing (!) są po polsku. Warto zaznaczyć, że mój system PS3 ma włączoną angielską wersję językową, a Dragon Age II otwierał się zgodnie z nią, czyli po angielsku. Czy mogę coś z tym zrobić? 

Wiadomość 1 z 2 (732 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dragon Age: Origins zmiana języka na PS3

Community Manager (retired)

@Ailynee 

 

Wybacz za spóźnioną odpowiedź na Twój wpis. Mam nadzieję, że sprawę udało Ci się wyjaśnić. Co do języka DA:O wspiera on oczywiście EN oryginalny pakiet, jednak możliwe, iż w przypadku gry DA:Origins, sklep playstation mógł zastosować tzw. regionalizację. Zarówno na platformie PSN/Xbox oraz Origin obowiązuje regionalizacja, która może wpływać na oferowane pakiety językowe w danej grze.

 

PSN - informacja o regionalizacji

 

Jeśli ustawiony jest język EN na Twojej konsoli, spróbuj odinstalować grę i pobrać ją raz jeszcze przez historię transakcji. Jeśli nadal nie będzie opcji ustawienia EN języka (mówiony i napisy), skontaktuj się z działem wsparcia Sony z zapytaniem o dostępne języki DA:O na terytorium PL (przy zakupie cyfrowym - patrz wyżej regionalizacja). 

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 2 z 2 (684 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem