Drago Age Origin Ultimate Edition gra ukryta w bibliotece

autor: 8Siwy8
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Drago Age Origin Ultimate Edition gra ukryta w bibliotece

★★★ Newbie

Dobry.Mam taki problem z grą Dragon Age Origin-Ultimate Edition. Gre kiedyś ukryłem w bibliotece i teraz nie mogę jej odkryć...niby naciskam "pokaz" ale nic to nie daje.Gry z biblioteki nie mogę ani pobrać ,ani włączyć. Próbowałem przeinstalować grę i origin ale nic to nie daje...nawet na stronie origin gra jest pokazana jako ukryta.Abonament mam wykupiony

Wiadomość 1 z 4 (715 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Drago Age Origin Ultimate Edition gra ukryta w bibliotece

Hej.

Na początek sugeruję wyczyścić pamięć podręczną Origin. Po wykonaniu tej czynności daj znać czy rozwiązało to problem.

Wiadomość 2 z 4 (703 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Drago Age Origin Ultimate Edition gra ukryta w bibliotece

★★★ Newbie

Zrobiłem krok po kroku ale efekt jest taki ,ze gra jest pokazana w bibliotece ale wycieniowana.

Kiedy na Originie wejdę na "pokaż mój profil"  to pokazuje dwie gry dragon age ultimate edition i  stamtąd  mogę startować grę

Wiadomość 3 z 4 (693 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Drago Age Origin Ultimate Edition gra ukryta w bibliotece

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @8Siwy8

 

Z tego co rozumiem to na Twoim koncie są zapisane dwie wersje gry - jedna którą sam przypisałeś oraz druga z Origin Access. Skontaktuj się z nami telefonicznie z racji tego, że problem może leżeć w Twoim koncie i kluczach do niego przypisanych Standard smile

 

//Przeniosłem Twój post z Origin na Inne gry z serii Dragon Age//

Wiadomość 4 z 4 (682 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem