Dot.: Dodatek Blood Dragon Armor for Dragon Age: Origins

autor: EA_Ataashi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Dodatek Blood Dragon Armor for Dragon Age: Origins

[ Edytowane ]
★★ Novice

Witam! 
Mam problem z pewnym dodatkiem do Dragon Age: Origins. Chodzi o Blood Dragon Armor for Dragon Age: Origins. Z opisu można wywnioskować, że zawiera on wszystkie dziewięć dodatków do gry,a  z tytułu, że tylko zbroję. Moje pytanie jest następujące: Czy ten dodatek zawiera dodatki czy tylko zbroję? Jeśli dodatki też to dlaczego ich nie mam? 

Wiadomość 1 z 5 (1 261 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Dodatek Blood Dragon Armor for Dragon Age: Origins

Community Manager (retired)

Cześć @Livvien i wielkie dzięki @ZenooxTokage za odpowiedź :eahigh_file:

 

Pozwolę sobie jedynie dodać parę informacji, które powinni rozjaśnić sytuację. DLC Zbroja Krwawego Smoka w DA: Origins upoważnia tylko do pobrania wspomnianego pancerza dla naszego Strażnika lub towarzyszy. Prezentuje się on następująco...

 

BloodDragonArmor.png

 

 

Obecnie DLC wchodzi w skład Cyfrowej Edycji Specjalnej oraz Edycji Ultimate Standard smile Jednak zgodzę się, że opis z zakładki Zawartość Dodatkowa jest dość mylący i może uda nam się go poprawić, więc wielkie dzięki za zwrócenie na to naszej uwagi Wink

 

Pozdrawiam!

 

 

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 5 (1 588 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Dodatek Blood Dragon Armor for Dragon Age: Origins

★★★ Novice

Blood Dragon Armor, mimo mylącego opisu na platformie, zawiera jedynie zbroję Krwawego Smoka, a nie pakiet wszystkich dodatków. Standard smile Jeżeli nie mam racji, to bardzo proszę, by mnie ktoś poprawił.

Wiadomość 2 z 5 (1 249 wyświetleń)

Dot.: Dodatek Blood Dragon Armor for Dragon Age: Origins

★★ Novice

To trochę dziwne, bo dostałam Pakiet Promocyjny, który zawiera tą zbroję Disappointed No, ale jak tam oni sobie chcą. Dziękuję za odpowiedź :eahigh_file:

Wiadomość 3 z 5 (1 242 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dodatek Blood Dragon Armor for Dragon Age: Origins

Community Manager (retired)

Cześć @Livvien i wielkie dzięki @ZenooxTokage za odpowiedź :eahigh_file:

 

Pozwolę sobie jedynie dodać parę informacji, które powinni rozjaśnić sytuację. DLC Zbroja Krwawego Smoka w DA: Origins upoważnia tylko do pobrania wspomnianego pancerza dla naszego Strażnika lub towarzyszy. Prezentuje się on następująco...

 

BloodDragonArmor.png

 

 

Obecnie DLC wchodzi w skład Cyfrowej Edycji Specjalnej oraz Edycji Ultimate Standard smile Jednak zgodzę się, że opis z zakładki Zawartość Dodatkowa jest dość mylący i może uda nam się go poprawić, więc wielkie dzięki za zwrócenie na to naszej uwagi Wink

 

Pozdrawiam!

 

 

Wiadomość 4 z 5 (1 589 wyświetleń)

Dot.: Dodatek Blood Dragon Armor for Dragon Age: Origins

★★ Novice

Napiszę i tutaj...

Ja mam wersję Ultimate i nie mogę pobrać pakietu promocyjnego (W skład pakietu wchodzą: Pierścień Pamięci, Talizman Dzikiego Wilka, Pas Naczelnika Gildii, Ognista Obrączka, Dalijski Pierścień Obietnicy, Klinga, Wiele Kieszeni Embri, Hełm Głębi, Lwia Łapa, Szczęśliwy Kamień, Znak Czuwania, Amulet Maga Wojny, Niegodziwa Przysięga, Łuk Bregana, Perła Namaszczonego, Pawęż Prawdziwego Króla, Zbroja Krwawego Smoka.)

 

 

Pojawia się komunikat:

Ups!
Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później. [nr ref. #web-purchase-owned-some-offer-in-bundle]

 

To w jaki sposób można zdobyć te przedmioty?

Wiadomość 5 z 5 (616 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem