zapętlony dźwięk w bf3 zawiesza pc

autor: goglepl
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

zapętlony dźwięk w bf3 zawiesza pc

★★ Novice

hej, mam problem z każdą częścią bf od bc2 aż po 4 , gdy gram na serwerach bez punk bustera mogę grać bez przerwy i nie napotykam żadnych problemów, za to gdy włączę serwer z  punk busterem to po +/- 10 minutach gra zawiesza cały komputer i pojawia się zapętlony dźwięk ,przy czymś takim nie obchodzi się bez hard resetu, nie jest to problem karty dźwiękowej samej w sobie ponieważ na serwerach bez pb mogę grać godzinami , problem w tym że tych serwerów jest coraz mniej a jak już się jakiś znajdzie to nie rzadko są na nim cheaterzy , proszę o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu , z góry dziękuję :DDD

Wiadomość 1 z 12 (447 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: zapętlony dźwięk w bf3 zawiesza pc

@goglepl

 

Może popytaj znajomych, czy mają pożyczyć taką kartę,bo na chwilę obecną innej opcji nie ma. 

CCP Hero Banner - Blue.png

Zobacz w watku

Wiadomość 11 z 12 (650 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: zapętlony dźwięk w bf3 zawiesza pc

@goglepl

 

Witam 

 

Najwidoczniej problem jest w samym punk buster, próbowałeś instalować go na nowo ?

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 12 (439 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: zapętlony dźwięk w bf3 zawiesza pc

★★ Novice

w sumie to nie , jako że grałem w bf bc 2 z tym samym problemem i po kilku miesiącach od usunięcia gry zainstalowałem bf3 to myślę że pb się zreinstalował , ale zrobie to ręcznie i dam znać :D

 

Wiadomość 3 z 12 (434 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: zapętlony dźwięk w bf3 zawiesza pc

★★ Novice

pograłem sobie +/- 20 minut i już miałem Ci dziękować ale niestety Frown 

 

Wiadomość 4 z 12 (429 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: zapętlony dźwięk w bf3 zawiesza pc

@goglepl

 

W Windows 7/Vista przejść do menu Start. Idź do Akcesoria. Znajdź "wiersz polecenia" i kliknij na niego prawym przyciskiem myszy. Następnie wybierz opcję Uruchom jako administrator.

* W wierszu polecenia wpisz to dokładnie:

bcdedit/set increaseuserva 2500

Następnie wciskamy Enter.

* Upewnij się, że pojawia się komunikat powrotny z potwierdzeniem udanej operacji. Aby sprawdzić, czy wpis jest tam, można wpisać tylko bcdedit, wciskamy Enter i powinna pojawić się pozycja już na liście.

* Następnie zamknij okno wiersza polecenia. Vista w celu zwiększenia użytkownika wirtualny adres (userva) miejsca do 2500MB.

* Zmiany w życie wchodzą po ponownym uruchomieniu komputera.

Teraz uruchom ponownie komputer, ponieważ system Windows musi ustawić userva w 2500MB

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 5 z 12 (425 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: zapętlony dźwięk w bf3 zawiesza pc

★★ Novice

niestety nic to nie dało a wszystko zrobiłem tak jak mówiłeś :/

Wiadomość 6 z 12 (418 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: zapętlony dźwięk w bf3 zawiesza pc

[ Edytowane ]

@goglepl

 

Sprawdź  tu 

 

http://battlelog-cdn.battlefield.com/bf3/forum/threadview/2832654348283136026/

 

Wyczy­ta­łem jesz­cze, że pro­blem może być pomię­dzy punk buster a ste­row­ni­kami do karty dźwię­ko­wej, musisz je uak­tu­al­nić, spró­buj też zagrać bez dźwięku wyłącz kartę dźwię­kową i sprawdź czy na­dal jest pro­blem. 

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 7 z 12 (413 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: zapętlony dźwięk w bf3 zawiesza pc

★★ Novice

sterowniki do karty najnowsze , (oczywiście zintegrowana) i niestety nic nie pomogło oprócz gry bez dźwięku Frown

 

Wiadomość 8 z 12 (393 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: zapętlony dźwięk w bf3 zawiesza pc

@goglepl

 

Jeśli grałeś,bez dźwięku i problemu nie było,no to wina może leżeć między sterownikami do karty dźwiękowej  a punk buster,tak jak by coś powodowało  ten problem między nimi ,ale nie wiadomo co,w internecie jest masa tego typu problemów,i najbardziej częstym problemem okazuje się, konflikt tak jak już pisałem między sterownikami lub samą kartą dźwiękową a punk buster,

jeśli masz kartę  dźwiękową na usb to zobacz,czy będzie tak samo.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 9 z 12 (391 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: zapętlony dźwięk w bf3 zawiesza pc

★★ Novice

właśnie naczytałem się o tym ale nigdzie nie było rozwiązania poza kupnem zewnętrznej karty dźwiękowej , czego nie chcę robić bo mam plny odłożone na  zasilacz :/ 

 

Wiadomość 10 z 12 (385 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem