Dot.: wyrzucanie z serwerów

autor: losos_snajperski
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

wyrzucanie z serwerów

★ Novice

Aloha, co chwilę wyrzuca mnie serwera. Chwilę pogram, wyrzuci mnie, dołączę znowu i tak cały czas :/ Dzieje się to w każdej grze (apex, tf2, cs, gta itd.) a przyczyną nie jest mój internet bo prędkość nie spada i nie tracę żadnych pakietów. Kiedyś już miałem ten problem ale sam przeszedł i teraz wrócił. Wie ktoś może jak pomóc?

Wiadomość 1 z 7 (745 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: wyrzucanie z serwerów

Community Manager

Hej @losos_snajperski 

 

Czy wyrzuceniu towarzyszy jakiś komunikat błędu? 

 

Sprawdź czy taki sam problem pojawia się jeśli uruchomisz komputer w trybie czystego rozruchu

Wiadomość 2 z 7 (724 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: wyrzucanie z serwerów

★ Novice

Czysty rozruch nie pomógł.

 

Przy wyrzuceniu jest błąd

 

dokładny moment wyrzucenia z serwera apex legends i cs go jest ukazany na tym filmie https://www.youtube.com/watch?v=KQe7BDjHaHA&lc=UgyNg4Onn220bhZed294AaABAg

 

Dodam jeszcze to że przy wyrzuceniu z apexa prowadziłem transmisje na twitchu z którą nie było żadnego problemu i działała jakby nigdy nic

Wiadomość 3 z 7 (714 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: wyrzucanie z serwerów

Community Manager

Hej @losos_snajperski 

 

Dzięki za odpowiedź Standard smile 

 

Czy wykonywałeś już może jakieś kroki związane z optymalizacją połączenia? Dla testu i jeśli masz taką możliwość połącz komputer z internetem za pomocą alternatywnego połaczenia internetowego i sprawdź czy problem pojawia się nadal. 

Wiadomość 4 z 7 (707 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: wyrzucanie z serwerów

★ Novice

Jak już wcześniej mówiłem to nie wina mojego internetu przy wyrzuceniu jego prędkość nie spada i nie tracę pakietów.

 

Mam internet na kablu

 

W załączniku jest screen z testu prędkości łącza.

 

Może opowiem całą historię.

 

Przesiadłem się z laptopa na pc-ta z taką specyfikacją:

 

Procesor: AMD Ryzen 5 3600

Karta graficzna: GeForce gtx 1660 (wiem że to trochę za słaba karta jak na ten procesor ale planuję update)

Obudowa: SilentiumPC Signum SG1M TG

Zasilacz: SilentiumPC vero L3 500 W

Dysk: intel 660p 1TB

Płyta główna: Gigabyte GA-A320M-S2H

 

Jakiś czas używałem go bez problemów. okazało się że czasami jest problem z otwieraniem plików png polegający na tym że takowy plik albo się nie otwiera albo zamiast zdjęcia jest biały ekran albo w ogóle się nie otwiera. Później pojawił się problem z wyrzucaniem. Najpierw tylko z apex-a, kilka dni później titanfall-a 2, potem cs, gta online itd.

Problem nagle zniknął. Teraz znowu wrócił ale we wszystkich grach naraz.

Wiadomość 5 z 7 (693 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: wyrzucanie z serwerów

Community Manager

Hej @losos_snajperski 

 

Dzięki za odpowiedź Standard smile

 

Prześlij nam w takim razie plik DxDiag, może tam znajdziemy jakieś wskazówki  Standard smile

Wiadomość 6 z 7 (683 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: wyrzucanie z serwerów

★ Novice

Witam,

 

nie miałem owego przycisku chociaż mam 64-bitowy system, ale możliwe że już kiedyś go wcisnąłem.

 

Przesyłam raport i mam nadzieję że to pomoże. W końcu lada moment nowy sezon.

Wiadomość 7 z 7 (662 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem