usunięcie gry z konta

autor: UselessFq
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

usunięcie gry z konta

★ Novice

Witam. Mam problem z bf 3. Otóż posiadałem ową grę na koncie lecz po jakimś czasie została usunięta, poprostu nie ma jej w mojej bibliotece gier

Wiadomość 1 z 2 (629 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: usunięcie gry z konta

Witaj

 

Jeśli gier nie widać poprzez Orgin- filtruj- zakładka ukryte gry 

 

To potrzebny będzie kontakt z suportem EA wraz z kodem (numerem seryjnym) do gry w celu potwierdzenia, pozwoli to na sprawdzenie co się stało z ww. tytułami na koncie.

 

 

Jak się kontaktować!

 

    • Przez formularz zgłoszeniowy na stronie help.ea.com - Instrukcja
    • Livechat

 

Nie ma innej możliwości niż rozmowa telefoniczna lub live chat. ( live chat, Tylko w języku angielskim ). Aby uzyskać do niego dostęp, zmień język/region strony kontaktu na Stany Zjednoczone w prawym górnym rogu. Tel. +48 (22) 397 08 40  Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-21.00

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (627 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: usunięcie gry z konta

Witaj

 

Jeśli gier nie widać poprzez Orgin- filtruj- zakładka ukryte gry 

 

To potrzebny będzie kontakt z suportem EA wraz z kodem (numerem seryjnym) do gry w celu potwierdzenia, pozwoli to na sprawdzenie co się stało z ww. tytułami na koncie.

 

 

Jak się kontaktować!

 

    • Przez formularz zgłoszeniowy na stronie help.ea.com - Instrukcja
    • Livechat

 

Nie ma innej możliwości niż rozmowa telefoniczna lub live chat. ( live chat, Tylko w języku angielskim ). Aby uzyskać do niego dostęp, zmień język/region strony kontaktu na Stany Zjednoczone w prawym górnym rogu. Tel. +48 (22) 397 08 40  Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-21.00

Wiadomość 2 z 2 (628 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem