Dot.: problemy z uruchomieniem gry battlefield hardline

autor: gamer2019pl
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

problemy z uruchomieniem gry battlefield hardline

★★ Novice
Witam mam problem z grą. Problem polega na tym że gra mi się nie chce włączyć i pokazuje że program przestał działać i nie wiem co jest nie tak bo gra działała dobrze. Czekam na odpowiedź pozdrawiam.
Wiadomość 1 z 7 (470 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: problemy z uruchomieniem gry battlefield hardline

Community Manager (retired)

@gamer2019pl Hej!

 

Sprawdziłem Twój raport i obawiam się, iż jeśli tylko w komputerze zainstalowana jest karta Intel HD Graphics 510 (zintegrowana), próby uruchomienia gry, będą skutkować tym właśnie komunikatem. W skrócie posiadana przez Ciebie karta jest poniżej minimalnych wymagań gry BF Hardline. Jeśli dobrze sprawdziłem, posiadasz komputer stacjonarny Lenovo ideacentre 510S-08ISH 90FN00ECPB, który jeśli ma opcję, można doposażyć w dedykowaną kartę graficzną jak np. NVIDIA/AMD, jednak tą decyzję zostawiam Tobie. Standard smile

 

Pozdrawiam! 

Zobacz w watku

Wiadomość 7 z 7 (448 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: problemy z uruchomieniem gry battlefield hardline

Witaj

 

   Wypróbuj poniższe  kroki.

Jeśli po tym gra także nie będzie działać prawidłowo warto także:

  • Wykonać czysty rozruch systemu
  • Upewnić się, że posiadasz najnowszą wersję sterowników directx.
  • Warto też wyłączyć Origin w grze  (Origin - Ustawienia aplikacji - Origin w grze - Wyłącz).

    Spróbuj także wyłączyć DirectX 12 i wrócić do 11, być może to powoduje problemy.

    Oczywiście daj znać, czy wszystko wróciło do normy.

Wiadomość 2 z 7 (460 wyświetleń)
Highlighted

Dot.: problemy z uruchomieniem gry battlefield hardline

★★ Novice
Witam gra wiąż nie działa robiłem nawet reinstall i to samo
Wiadomość 3 z 7 (448 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: problemy z uruchomieniem gry battlefield hardline

★★ Novice
I jak wrócić do directx11 ?
Wiadomość 4 z 7 (433 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: problemy z uruchomieniem gry battlefield hardline

Community Manager (retired)

@gamer2019pl Hej!

 

Jeśli w dalszym ciągu jest problem z uruchomieniem gry, spróbuj jeszcze pare rzeczy z tego wątku, gdzie podobny problem został rozwiązany.

 

Jeśli opisany problem nadal będzie występować, prześlij nam proszę raport DXDIAG do Twojej odpowiedzi. Powodzenia! Fingers crossed

Wiadomość 5 z 7 (419 wyświetleń)

Dot.: problemy z uruchomieniem gry battlefield hardline

★★ Novice

Witam o to plik dxdiag.

Wiadomość 6 z 7 (380 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: problemy z uruchomieniem gry battlefield hardline

Community Manager (retired)

@gamer2019pl Hej!

 

Sprawdziłem Twój raport i obawiam się, iż jeśli tylko w komputerze zainstalowana jest karta Intel HD Graphics 510 (zintegrowana), próby uruchomienia gry, będą skutkować tym właśnie komunikatem. W skrócie posiadana przez Ciebie karta jest poniżej minimalnych wymagań gry BF Hardline. Jeśli dobrze sprawdziłem, posiadasz komputer stacjonarny Lenovo ideacentre 510S-08ISH 90FN00ECPB, który jeśli ma opcję, można doposażyć w dedykowaną kartę graficzną jak np. NVIDIA/AMD, jednak tą decyzję zostawiam Tobie. Standard smile

 

Pozdrawiam! 

Wiadomość 7 z 7 (449 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem