Dot.: problem z myszką w Battlefield 3

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

problem z myszką w Battlefield 3

[ Edytowane ]
★★★ Novice

witam, przed chwilą zainstalowałem mojego BF3 i problem jest taki: nie moge kompletnie używać myszki podczas gry na jakimkolwiek serwerze. moge się poruszać, kucać, robić wszystko związane z ruchem ale nie mogę strzelać, celować a nawet obracać się. w menu głównym gry, np. w ustawieniach wszystko działa elegancko lecz jak wchodzę do gry to myszka przestaje działać jakbym ją odłączył a jest ciągle podłączona. dodam ze problem wystepuje jedynie w tym Battlefieldzie, BF4, BF1 czy BF5 działają po prostu dobrze. jakieś pomysły?

Wiadomość 1 z 4 (11 105 wyświetleń)

Dot.: problem z myszką w Battlefield 3

Community Manager

Hej @grubol13

 

Znalazłem rozwiązanie podobnego problemu tutaj Standard smile

 

Kliknij prawym przyciskiem myszy na okładkę gry Battlefield 3 w Origin, wybierz Właściwości gry, następnie "odznacz" opcję "Włącz funkcję „Origin w grze” w Battlefield 3™". Daj nam znać czy to pomogło.

Wiadomość 2 z 4 (11 053 wyświetleń)

Dot.: problem z myszką w Battlefield 3

★★★ Newbie
@grubol13 Discorda wyłącz
Wiadomość 3 z 4 (10 409 wyświetleń)

Dot.: problem z myszką w Battlefield 3

★★★ Newbie

Dziękuje za rade była bardzo pomocna Standard smile Wszystko już śmiga jak laleczka Standard smile

Wiadomość 4 z 4 (9 722 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem