nie aktwyny przycisk ok po załadowaniu gry

autor: Potwarz
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

nie aktwyny przycisk ok po załadowaniu gry

★★★ Newbie

Witam,

 

uruchamiam grę chwilę się ładuje, pojawia się napis o zbieraniu statystyk i statusu sieciowego z gry, leci muzyka w tle ale nie mogę kliknąć OK, przycisk jest jak by nie aktywny, enter też nie reaguje.

 

Czy ktoś spotkał się z takim problemem ?

Wiadomość 1 z 3 (706 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: nie aktwyny przycisk ok po załadowaniu gry

Community Manager (retired)

@Potwarz

 

Usuń poniższy folder z Dokumenty/Battlefield V i ponownie uruchom grę:

 

11331221134.png

 

DODATKOWO:

 

  1. Wyłącz zapisy w chmurze na swoim koncie  (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) 
  2. Zmień nazwę folderu Battlefield V w bibliotece Dokumenty na np. Battlefield V kopia
  3. Wyłącz Origin całkowicie (Origin > Zakończ) 
  4. Uruchom ponownie Origin jako ADMINISTRATOR - INSTRUKCJA
  5. Uruchom ponownie grę również jako ADMINISTRATOR, jeśli wszystko dobrze pójdzie powinien się utworzyć nowy folder Battlefield V w Dokumentach oraz sama gra powinna uruchomić się w domyślnych ustawieniach! 

Sprawdź również czy Twój AV/Firewall nie blokuje tej aktualizacji w tle.

 

ODŁĄCZENIE PADA przed uruchomieniem gry.

 

Powodzenia! Fingers crossed

Wiadomość 2 z 3 (686 wyświetleń)

Dot.: nie aktwyny przycisk ok po załadowaniu gry

★★★ Novice

witam, mam ten sam problem zrobilem jak w instrukcji i nie dziala w bf 1 kiedys ktos napisal zeby sciagnac monitor vjoy i przestawic niby na joistick mam ten program ale nie wiem jak sie nim poslugiwac w sumie to nawet po wlaczeniu nie reaguje takze nie wiem co robic mam windowsa 10 to moze jego wina a chyba napewno gdybym kupil windowsa 7 problem by zniknal ? nie wiem co robic juz nic o tym nie pisze nic nie dziala nawet zapory w windows defender powylaczalem i nic a wracajac do folderu twinkle to on po wlaczeniu gry i po usunieciu jest automatycznie ponawiany w  dokumentach ,takze moje pomysly sie skonczyly

 

prosze o pomoc

Wiadomość 3 z 3 (650 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem