Dot.: mało fps w trybie multiplayer

autor: trippyvibeog
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

mało fps w trybie multiplayer

★ Novice

Witam. Zakupiłem grę Battlefield 1 - tryb singleplayer działa bez zarzutu, płynnie. Problem pojawia się w trybie multiplayer, gdzie fps waha się w okolicach 35 klatek, nic nie daje zmienianie ustawień graficznych ( dx12 pogarsza pracę). Często obecna jest ikona low fps. Czy istnieje jakieśrozwiązanie tego problemu? 

 

Specyfikacja mojego sprzętu:

 

Intel Core i5 7300HQ 2,50 Ghz (Turbo 3,5 GHZ)

GeForce GTX 1050

8GB Ram

Win10

Wiadomość 1 z 7 (677 wyświetleń)

Dot.: mało fps w trybie multiplayer

Hej.

Niestety, ale tryb multiplayer jest bardziej wymagający dla sprzętu niż sinpleplayer. Battlefield 1 szczególnie potrzebuje bardzo dobrego procesora oraz pamięci RAM.

Wydaję mi się, że w Twoim przypadku problemem może być właśnie wspomniana pamięć RAM. Posiada przez Ciebie pamięć spełnia wymagania minimalne, ale zalecanych już nie.

 

Dla porównania zamieszczam wymagania sprzętowe gry:

Specyfikacja minimalna:

  • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 w wersji 64-bitowej,
  • Procesor: AMD FX-6350 lub Intel Core i5-6600K,
  • Pamięć RAM: 8 GB,
  • Karta graficzna: AMD Radeon HD 7850 lub Nvidia GeForce GTX 660, ewentualnie inna z minimum 2 GB pamięci i zgodna z DirectX 11,
  • Dysk twardy: 50 GB wolnego miejsca,
  • Połączenie internetowe: łącze o przepustowości co najmniej 512 kb/s.

Specyfikacja zalecana:

  • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 w wersji 64-bitowej,
  • Procesor: AMD FX-8350 lub Intel Core i7-4790,
  • Pamięć RAM: 16 GB,
  • Karta graficzna: AMD Radeon RX 480 4 GB lub Nvidia GeForce GTX 1060 3 GB, ewentualnie inna zgodna z DirectX 11.1,
  • Dysk twardy: 50 GB wolnego miejsca,
  • Połączenie internetowe: łącze o przepustowości co najmniej 512 kb/s.

 

Spróbuj także wykonać poniższe kroki, być może polepszą one Twoje wrażenia z gry.

  • Wyłącz funkcję Origin w grze.
  • Sprawdź czy gra korzysta z pełnej mocy procesora.
  • Zaktualizuj sterowniki graficzne.
  • Korzystaj z Dx11
  • Jeśli posiadasz drugi monitor, postaraj się go odłączyć.
  • Wyłącz wszystkie nie potrzebne programy działające w tle (szczególnie te, które korzystają z nakładek ekranowych).
Wiadomość 2 z 7 (666 wyświetleń)

Dot.: mało fps w trybie multiplayer

★★ Novice

Moim zdaniem po prostu karta graficzna nie wyrabia Wink

Wiadomość 3 z 7 (656 wyświetleń)

Dot.: mało fps w trybie multiplayer

★ Novice

Tak , jest po prostu żle zoptymalizowany , u mnie mobo asus 8 roger , intel i7 7700 k , palit gtx 1080 , 16 Gb ram 3000 Mhz , B1 multi też żle "chodzi" , laguje , zawiesza , ciągłe opóżnienia 150-250 ms , skacze obraz szarpie , pokazuje info. że za mało kl/s i tak dalej . Gra jest żle napisana z błędami i tyle a pathe nic nie poprawiają tylko psują . Pozdrawiam .  

Wiadomość 4 z 7 (645 wyświetleń)

Dot.: mało fps w trybie multiplayer

★ Guide
Gra działała bardzo dobrze przed patchami po pierwszym dodatku i updatem do Win10 Creators. Teraz jest *. Mam i56600 k 16gb ramu i Gtx970 4 gb a gra dziala dobrze na multi 64 wiec gadanie o slabym sprzecie jest zbedne a problem lezy w grze
Wiadomość 5 z 7 (638 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: mało fps w trybie multiplayer

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

U mnie to samo. A mam dobry sprzęt intel i5 6500 msi gtx 1060 6gb gaming x ramy 16 gb. Wiadomo kiedy to naprawią???

Wiadomość 6 z 7 (615 wyświetleń)

Dot.: mało fps w trybie multiplayer

★ Guide
Musieli ostro coś powalić skoro nic o tym nie mówią :/
Wiadomość 7 z 7 (581 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem