Dot.: błąd Battlefield 4 geforce now

autor: lastbutnotleasty
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

błąd Battlefield 4 geforce now

★★★ Newbie

więc tak, mój sprzęt nie pozwala mi na granie w battlefielda 4 dlatego grałem na geforce now jednak pojawił sie problem który daje w załączniku no i jest też drugi problem czyli brak Polskiej wersji językowej gre mam z subskrypcji ea play na steam, prosze o pomoc i z góry dziękuje.

Wiadomość 1 z 2 (831 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: błąd Battlefield 4 geforce now

★★★ Newbie

Mam ten sam problem jak i wiele, wiele innych osób. Od momentu pojawienia się usług opartych o graniu w chmurze problem nie został usunięty. Co więcej EA przez 2 lata nie zrobiło nic w kwestii poradzenia sobie z nim a jedyny wątek anglojęzyczny, który traktował o problemie, został zamknięty z wyjaśnieniem: Dyskusja zdążą w złym kierunku. Przekażemy problem obsłudze technicznej.

Od kwietnia 2021 obsługa jednak nic nie zrobiła.

Tutaj minęły 2 miesiące i zero odpowiedzi. Kupowałem GeForce Now z myślą o graniu w gry, które na moim leciwym laptopie nie pójdą. Chyba w gry EA jednak nie pogram a mam ich 6 sztuk. Szkoda bo zachowanie EA jest, delikatnie mówiąc, nieprofesjonalne. Bardzo delikatnie mówiąc.

Wiadomość 2 z 2 (673 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem