Dot.: battlefield bad company 2 wykorzystan

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

battlefield bad company 2 wykorzystan

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam, mam problem z grą w sieci. po dłuższym czasie zainstalowałem Bad Company 2, oczywiście wpisałem cd key, ale gdy chcę grać w sieci wyskakuje że kod już został wykorzystany.

Dodam tylko, że jakiś czas temu miałem skradzione konto origin, ale zostało to naprawione. Mogę przesłać zdjęcie gry, proszę o pomoc:-)

Wiadomość 1 z 2 (356 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: battlefield bad company 2 wykorzystan

Community Manager

Hej @chrisbass1980

 

Witaj na forum! 

 

Musiałem usunąć załączony przez Ciebie plik. W przyszłości bardzo bym prosił byś nie zamieszczał zdjęć na których widoczny jest klucz od gry. 

 

Jeżeli pojawia Ci się komunikat o wykorzystanym kluczu, a gra nie jest widoczna w bibliotece (nie widzisz jej również po wykorzystaniu filtru "Ukryte"), to najwidoczniej jesteś zalogowany na niewłaściwym koncie. 

 

Pomyśl nad innymi adresami email jakie mogłeś wykorzystać do logowania się do Origin, jeżeli nic nie przyjdzie Ci do głowy to skontaktuj się z nami telefonicznie Standard smile 

Wiadomość 2 z 2 (350 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem