battlefield bad company 2 numer seryjny

autor: DrivN89
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

battlefield bad company 2 numer seryjny

★★★ Newbie

Witam wczoraj zakupiłem BF'a Bad company 2 na steamie wszystko fajnie pobrałem odpalam grę loguje się do EA i każe podać mi numer seryjny w zakładce tej stemowej pokazało mi informacje o kodzie produktu wpisuje go w takiej formie jak pisze i pisze że jest błąd czy wie ktoś o co chodzi ? 

Wiadomość 1 z 8 (6 857 wyświetleń)

Dot.: battlefield bad company 2 numer seryjny

[ Edytowane ]

Witaj

 

TYM temacie poruszona jest kwestia instalacji, zapoznaj się z nią jeśli kroki opisane tam nie działają to mogło się tak stać że kod jakimś prawem wygasł ale w tym wypadku  nie obędzie się bez kontaktu z suportem EA w  celu weryfikacji. Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ 

Przygotuj:
1. Swój adres e-mail
2. Nazwę konta

Wiadomość 2 z 8 (6 838 wyświetleń)

Dot.: battlefield bad company 2 numer seryjny

Community Manager (retired)

Witaj @DrivN89

 

Jeśli gra (kod) została zakupiona na platformie Steam i na tej też platformie pobrana i uruchomiona, nie wymaga ona rejestracji na platformie Origin. 

 

Pozdrawiam. 

Wiadomość 3 z 8 (6 821 wyświetleń)

Dot.: battlefield bad company 2 numer seryjny

★★★ Newbie
@EA_Coral wiem ,że data ale gdzie się pojawia ten numer seryjny? Bo nie mogę znaleźć
Wiadomość 4 z 8 (6 078 wyświetleń)

Dot.: battlefield bad company 2 numer seryjny

★★★ Newbie
@EA_Coral bo mam rozkmine kupiłem na steam i nwm gdzie jest ten numer seryjny a chcę zagrać multika a tam trzeba go wpisać
Wiadomość 5 z 8 (6 077 wyświetleń)

Dot.: battlefield bad company 2 numer seryjny

[ Edytowane ]
EA Staff

@Patryczek99769 Jeżeli nie możesz zlokalizować numeru seryjnego skorzystaj z powyższej rady @SylwesterSpalony i skontaktuj się z nami - https://help.ea.com/pl/help/faq/contact-ea-help/.

 

Postaramy Ci się pomóc rozwiązać Twój problem. 🙌 

EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 6 z 8 (6 038 wyświetleń)

Dot.: battlefield bad company 2 numer seryjny

★★★ Newbie
@EA_Cekiel mam ten sam problem powinni podawać kod produktu w rachunku/fakturze nie dostałem tego.Gra bardzo fajna ale żeby w pełni cieszyć się grą chciał bym grać multika proszę o pomoc już pisałem na support i czekam na odpowiedz. Naprawcie ten problem bo to jest śmieszne !!!!!
Wiadomość 7 z 8 (3 719 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: battlefield bad company 2 numer seryjny

Community Manager

Z racji zasad na forum związanych z odkopywaniem starych wątków - zamykam ją. W razie podobnych problemów poproszę Was o założenie nowej dyskusji na forum. 

 

@Tawiss Podejrzewam, że będziesz musiał skontaktować się z nami telefonicznie, lub poprzez czat. Kontakt mailowy w tym przypadku nie wystarczy. Poniżej znajdziesz instrukcję, która pomoże Ci skontaktować się z nami bezpośrednio. 

 

 

Wiadomość 8 z 8 (3 698 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem