Dot.: battlefield 4 ban globalny punkbuster umywa ręce

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

battlefield 4 ban globalny punkbuster umywa ręce

★★★ Newbie

gdy chce wejsc na serwer chroniony przez PunkBustera zostaję od razu wyrzucony. Z informacji które znalazłem w internecie zostałem globanie zbanowany. Nie korzystam z żadnego nielegalnego oprogramowania. Pisałem już do supportu punknbustera nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Co mogę teraz zrobić?

Wiadomość 1 z 5 (1 403 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: battlefield 4 ban globalny punkbuster umywa ręce

Community Manager

Hej @AstroTech2137 

 

Obawiam się, że jeśli blokada została nałożona przez EvenBalance (Punkbuster) to sytuację będziesz musiał rozwiązać z nimi. Niestety EA nie ma możliwości usunięcia blokady nałożonej przez PB. 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 5 (1 370 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: battlefield 4 ban globalny punkbuster umywa ręce

Community Manager

Hej @AstroTech2137 

 

Obawiam się, że jeśli blokada została nałożona przez EvenBalance (Punkbuster) to sytuację będziesz musiał rozwiązać z nimi. Niestety EA nie ma możliwości usunięcia blokady nałożonej przez PB. 

Wiadomość 2 z 5 (1 371 wyświetleń)

Dot.: battlefield 4 ban globalny punkbuster umywa ręce

★★ Novice

Mam dokładnie ten sam problem tyle, że PB podaje mi powód Multihack. Już kilka razy słyszałem od Was, że nic nie możecie z tym zrobić bo to zewnętrzny podmiot. Proszę mi zatem oddać pieniądze za oba tytuły, które kupiłem od Was a nie od zewnętrznego podmiotu. Mogę udostępnić komputer, logi czy co tam chcecie dla sprawdzenia mojej uczciwości. Pisałem do PB i oczywiście cisza. Zero odpowiedzi. Tak się traktuje społeczność która płaci ? Nigdy nie używałem niczego dodatkowego do grania, widać to po statystykach cienkich jak barszcz. Tłumaczyłem, że padł mi dysk i postawiłem grę na nowym. Od tamtej pory mam problem z PB i nikt ani nic nie jest wstanie pomóc. Jeśli myślicie, że taką ustawką zmusicie mnie do zakupu innej części to straciliście klienta. 

Wiadomość 3 z 5 (1 100 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: battlefield 4 ban globalny punkbuster umywa ręce

★ Novice
@4pancernybezpsa Dokładnie mam takie samo zdanie jak Ty..męczę się z problemem na temat który widzę, że chyba nie doczekam się pomocy. Słabe jest to, że trzeba używać jakiś gównianych aplikacji EA czy Origin, a jak gry znikną pomimo że ma się je fizycznie w ręce bo mam opakowania, to okazuje się że "czasami tak się zdarza" i nikt mi nie potrafi powiedzieć co się z nimi stało. Mam normalnie dosyć takiego czegoś. Inne gry z serii BF widnieją w bibliotece normalnie..
Wiadomość 4 z 5 (334 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: battlefield 4 ban globalny punkbuster umywa ręce

★★ Novice

Najrgorsze, że nie mają na to rozwiązania. Dzwoniłem nawet na infolinię i też gość twierdzi, że tylko PB może mi odblokować. W Twoim przypadku zniknęły tytuły i nie wiadomo co dalej, To forum też należy do EA i jakoś nie widzę zainteresowania tematem pracowników firmy. Tyle lat grałem i nagle postanowili mnie zbanować, nadal mój dostęp do gier jest ograniczony. Najgorsze jest to, że należę do społeczności, która pogrywa w te starocie a ja już nie mogę....

Wiadomość 5 z 5 (302 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem