Dot.: battlefield 3 powrót do karkand Zniknął

autor: borekhome
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

battlefield 3 powrót do karkand Zniknął

★★ Novice

Witam mam problem z dodatkiem battlefield 3 powrót do karkand  otóż miałem zainstalowany dodatek  a teraz nie wiem czemu on znikł z niewiadomych przyczyn chciałem jeszcze raz zainstalować ale nie da rady bo piszę że klucz jest już w użyciu czy ktoś miał już ten problem ? 

Wiadomość 1 z 8 (1 779 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: battlefield 3 powrót do karkand Zniknął

★★ Novice

Kontaktowałem się z pomocą techniczną telefonicznie i mój problem jest już rozwiązany i dodatek znowu działa dzięki za pomoc 

Zobacz w watku

Wiadomość 7 z 8 (1 602 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: battlefield 3 powrót do karkand Zniknął

Hej.

Aby zainstalować brakujący dodatek wykonaj poniższe kroki.

  1. Przejdź do biblioteki gier Origin.
  2. Naciśnij na "okładkę" Battlefield 3.
  3. Wybierz Więcej oraz Zawartość dodatkowa.
  4. Naciśnij Pobierz pod dodatkiem Powrót do Karkand.

Jeśli w jakiś sposób pobranie dodatku nie będzie możliwy, konieczny będzie kontakt z doradcą EA gdyż podobne problemy były już kiedyś omawiane i inne rozwiązanie nie było możliwe.

Aby skontaktować się z doradcą EA wykonaj poniższe kroki.

  1. Wejdź na https://help.ea.com/pl/
  2. Wybierz opcję "Pomóż w grze".
  3. Wybierz produkt, którego dotyczy problem.
  4. Zjedź na sam dół, a następnie wybierz "Skontaktuj się z nami".
  5. Wybierz platformę oraz odpowiedni temat.
  6. Wybierz formę kontaktu (wybór rożni się w zależności od danego kraju)

Polska linia jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 21:00.

Wiadomość 2 z 8 (1 773 wyświetleń)

Dot.: battlefield 3 powrót do karkand Zniknął

★★ Novice

no niestety piszę że zawartość jest odblokowana ale nie można jej pobrać można się skontaktować z pomocą techniczną  e-mailem czy tylko przez telefon 

Wiadomość 3 z 8 (1 771 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: battlefield 3 powrót do karkand Zniknął

Z polskim oddziałem można skontaktować się wyłącznie za pomocą telefonu. Możesz jednak wybrać kontakt poprzez anglojęzyczny Live Chat. Aby umożliwić sobie ten sposób należy zmienić język/region strony kontaktu na Stany Zjednoczone.

Wiadomość 4 z 8 (1 767 wyświetleń)

Dot.: battlefield 3 powrót do karkand Zniknął

★★ Novice

Witam ponownie kontaktowałem się z pomocą techniczną Ea i niestety nie pomogło wszystko zrobiłem jak poniżej  i dalej nie ma w mojej bibliotece powrót do karkand jak uruchamiam serwer z dodatku to pisze żebym zainstalował dodatek więc wchodzę w Battlefield 3 zawartość dodatkowa powrót do karkand i piszę że zawartość odblokowana klikam na obrazek dodatku powrót do karkand daje pokaż w mojej bibliotece i wyskakuje zwykła gra Battefield 3 o co tu chodzi 

 

1. Prosze wylogowac sie z Origin,

2. Odinstalowac program Origin,

3. Upewnic sie, ze gra nie pokazuje sie na liscie programow w Panel Sterowanie/Programy. Jezeli tam jest to prosze kliknac odinstaluj.

4. Prosze odkryc ukryte foldery w systemie Windows. Instrukcja tutaj:
http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows/show-hidden-files#show-hidden-files=windows-7

5. Prosze odnalezc i usunac folder Origin z nastepujacych folderow (Jezeli tych folderow nie bedzie to znaczy, ze zostaly usuniete przy odinstalowaniu Origin, ale lepiej sie upewnic):
Folder Origin - Domyslnie w C: \ ProgramData \ Wylaczajac folder: C:\ProgramData\Origin\LocalContent znajdujacy sie w folderze origin
Folder Origin - Domyslnie w C: \ Uzytkownicy \% username% \ AppData \ Local \
Folder Origin - Domyslnie w C: \ Uzytkownicy \% username% \ AppData \ Roaming \
Uwaga: Foldery te sa domyslnie ukryte, a bedzie trzeba je odkryc, aby byc w stanie je zlokalizowac.
W systemie Windows XP folder ProgramData znajduje sie w C: \ Dokumenty i ustawienia \ Wszyscy uzytkownicy \ Dane aplikacji \ Electronic Arts \

6. Zainstalowac i uruchomic program CCleaner, ktory wyczysci komputer ze zbednych plikow programow, ktore zostaly odinstalowane.

Do pobrania tutaj:
http://www.piriform.com/ccleaner/download

Instrukcja dostepna pod adresem:
http://help.ea.com/en/article/how-to-use-ccleaner-to-fix-pc-issues/

7. Uruchomic ponownie komputer,

8. Pobrac najnowsze pliki instalacyjne Origin z oficjalnej strony internetowej: www.origin.com i zainstalowac jako administrator (znajdujemy instalator, klikamy na niego prawym klawiszem myszy I wybieramy “uruchom jako administrator),

9. W zakladce "Moje gry" w Originie prosze najechac na okladke gry i wybrac opcje "Pobierz",

10. Gra powinna zainstalowac sie automatycznie.

Wiadomość 5 z 8 (1 754 wyświetleń)

Dot.: battlefield 3 powrót do karkand Zniknął

★★★ Newbie
A masz premkę lub limited edition?
Wiadomość 6 z 8 (1 600 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: battlefield 3 powrót do karkand Zniknął

★★ Novice

Kontaktowałem się z pomocą techniczną telefonicznie i mój problem jest już rozwiązany i dodatek znowu działa dzięki za pomoc 

Wiadomość 7 z 8 (1 603 wyświetleń)
Highlighted

Dot.: battlefield 3 powrót do karkand Zniknął

★★★ Newbie

ale czy kroki wyżej opisane pomogły?

czy może należało zrobić coś jeszcze?

Wiadomość 8 z 8 (1 297 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem