battlefield 3 nie uruchamia sie na windows 11

autor: coldgrenadex
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

battlefield 3 nie uruchamia sie na windows 11

★★ Novice

Witam otóż przejzałem całe forum i internet ale nic to nie daje nie mam folderu w dokumentach Battlefield 3 instalowanie 6 albo 7 razy i nic się nie zmienilo sterowniki aktualne i wszystko uruchamianie jako administor tez nie pomaga zgodnosc tez nic

 

Wiadomość 1 z 5 (1 311 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: battlefield 3 nie uruchamia sie na windows 11

Community Manager

Hej @coldgrenadex 

 

Dzięki za Twoje zgłoszenie. 

 

Upewnij się, że gra nie jest blokowana przez program antywirusowy dodając odpowiednie wyjątki. Koniecznie dodaj również wyjątki dla gry i Origin w zabezpieczeniach Windows, link poniżej:

 

Link

Wiadomość 2 z 5 (1 285 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: battlefield 3 nie uruchamia sie na windows 11

★★ Novice

hehe probowalem niestety tez nie pomoglo no coz trudno chyba juz usune gre bo tylko miejsce zajmuje a rozwiazania nigdzie nie ma =(

Wiadomość 3 z 5 (1 272 wyświetleń)

Dot.: battlefield 3 nie uruchamia sie na windows 11

Community Manager

Dzięki za odpowiedź @coldgrenadex

 

Jeśli jeszcze się nie poddałeś i gra nadal jest na Twoim dysku pobierz aktualizacje Visual C++. Ważne jest abyś pobrał i zainstalować obie wersje (x86 i x64) wszystkie wersje od 2012 do 2022. 

 

https://docs.microsoft.com/pl-PL/cpp/windows/latest-supported-vc-redist?view=msvc-170

 

Upewnij się wcześniej, że nie masz żadnych oczekujących aktualizacji systemowych. 

Wiadomość 4 z 5 (1 250 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: battlefield 3 nie uruchamia sie na windows 11

★★ Novice
@EA_Kuba Cześć też nic nie pomogło nie mam siły już normalnie
całe forum obszukałem i nic
może ze odpalam gre na laptopie albo może blokada regionu ponieważ mieszkam za granicą a gra kupiona w Polsce
Wiadomość 5 z 5 (1 241 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem