ban globalny bf3

autor: SSeikeiT
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

ban globalny bf3

★★★ Newbie

Witam. Proszę o pomoc w w/w temacie. Klikam na swoim koncie ok 3 lata. Nigdy nie używałem wspomagaczy. Dzisiaj wchodzę do gry i otrzymuje komunikat :

Error
Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster permanent ban issued on this Game Server for player 'SSeikeiT' ... GLOBAL PunkBuster GUID BAN 9db622bf
 
1. Nie ogarniam co to znaczy
2. Co mam teraz zrobić ? odwołanie czy co ? Dodam tylko, iż władam językiem niemieckim, angielski leży niestety.
3. Jaka jest przyczyna bana ?
 
Czy będzie ktoś na tyle uprzejmy i pomoże mi znaleźć wyjście z sytuacji ? (dodam iż nie używam żadnych hacków itp, łupie niemców na ich serwerach, ale uczciwie, choć z zaangażowaniem  Standard smile ale to chyba nie powód na bana globalnego
Dziękuje za ewentualne podpowiedzi. Tomek
Wiadomość 1 z 2 (384 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: ban globalny bf3

Hej,

W przypadku bana od PunkBustera, EA nie może tak na prawdę nic zrobić.

Z tego co mi się wydaję ban został nałożony wyłącznie na tym jednym konkretnym serwerze, Niezadowoleni admini często tak robią gdy ktoś gra zbyt dobrze. :P

Wystarczy dołączyć do innego serwera.

W ostateczności wydaje mi się, że mógłbyś skontaktować się bezpośrednio z supportem PunkBuster'a, ale możliwe byłoby to wyłącznie w języku angielskim.

Daj znać czy na innych serwerach w grze nie ma żadnych problemów.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (489 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: ban globalny bf3

Hej,

W przypadku bana od PunkBustera, EA nie może tak na prawdę nic zrobić.

Z tego co mi się wydaję ban został nałożony wyłącznie na tym jednym konkretnym serwerze, Niezadowoleni admini często tak robią gdy ktoś gra zbyt dobrze. :P

Wystarczy dołączyć do innego serwera.

W ostateczności wydaje mi się, że mógłbyś skontaktować się bezpośrednio z supportem PunkBuster'a, ale możliwe byłoby to wyłącznie w języku angielskim.

Daj znać czy na innych serwerach w grze nie ma żadnych problemów.

Wiadomość 2 z 2 (490 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem