Zostałeś wyrzucony przez punkbustera.

autor: Sosen9
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zostałeś wyrzucony przez punkbustera.

★★★ Newbie

"Zostałeś wyrzucony przez punkbustera" komunikat zaraz po załadowaniu mapy. Czy w każdej grze z serii batllefield musi być taki problem z punkbusterem? Kupiłem grę z okazji ostatniej promocji, pograłem w sumie wg licznika 25 godzin, ledwo co zacząłem poznawać tą grę i już nie mogę grać. Aktualizacje, deinstalacje, masturbacje i wszystkie możliwe porady z internetu nie pomagają. Wyczytałem o masowych banach przez pb bez powodu, ale tu nie ma takiego komunikatu poza tym sam nie cierpię cheaterów bo niszczą gry. Czy even kurde balans w końcu się zajmie tym problemem?

Wiadomość 1 z 2 (504 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zostałeś wyrzucony przez punkbustera.

★★ Novice

Nic nie zrobisz, EB EA nawet jakbyś do prezydenta napisał też nic nie da. Smutne jest to że EA zabija swoje dziecko a najgorsze jest to że EA zabija swoich wiernych fanów. Ale cóż gracze coś jednak zrobili coraz więcej jest serwerów na bf3 bez PB tylko jest jeden minus gra tylko wieczorami bo mało osób o nich wie 

Wiadomość 2 z 2 (359 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem