Utracono połączenie z sesją.

autor: 213FASTED
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Utracono połączenie z sesją.

★★★ Newbie

Więc tak gdy próbuje znaleźć mecz wyskakuje mi "Utracono połączenie z sesją" , próbuje to naprawić od 2 godzin i mi się nie udaje nie ukrywam ze jestem już zdenerwowany bo wszystko działało dobrze jeszcze dziś rano szukałem tu rozwiązania ale zobaczyłem ze pomogło  tylko na chwile i później temat nie był już kontynuowany. Prosiłbym o pomoc w rozwiązaniu tej sprawy (z góry przepraszam za brak ", . ") 

Wiadomość 1 z 5 (735 wyświetleń)

Dot.: Utracono połączenie z sesją.

Community Manager

Hej @213FASTED 

 

Powiedz nam proszę jakie kroki dotychczas wykonałeś. Pomoże nam to w dalszym rozwiązaniu Twojego problemu. 

Wiadomość 2 z 5 (699 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Utracono połączenie z sesją.

★ Novice

Też mam ten error i nie wiem o co chodzi to nie jest PB ani połączenie internetowe nie chodzi też o port forwarding. Raz na jakieś 20 do 50 prób gra chodzi dobrze ale reszta to właśnie ten konkretny błąd jak coś to na waszym Answers HQ nie ma rozwiązania tego błędu. (mój pc i ping: gtx1660ti intelcore I5-9600K 16gb ram ddr4 a ping wynosi u mnie 20/30 ms)

Wiadomość 3 z 5 (633 wyświetleń)

Dot.: Utracono połączenie z sesją.

★★★★★ Guide

Problem pojawił się gdy wybierasz grę z pozycji szybka rozgrywka czy z przeglądarki serwerów?

Wiadomość 4 z 5 (624 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Utracono połączenie z sesją.

★ Novice

z szybkiej rozgrywki i z przeglądarki serwerów dzisiaj na przykład nie mogłem wejść na serwery z obu a po zagraniu na poligonie przez jakieś 5 minut mogłem wejść na te same serwery bez problemu ale nie zawsze wejscie na poligon działa

Wiadomość 5 z 5 (615 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem