Dot.: Utracono połączenie z ea online bf4

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Utracono połączenie z ea online bf4

★★★ Newbie

Kupiłem bf4 wersje cyfrowa na PlayStation 4 

po instalacji i zrobieniu wszystkich aktualizacji 

mnie mogę połączyć się z ea online odrazu po wejściu do gry wyskakuje utracono połączenie z ea online i tak jest już od 3 dni 

Wiadomość 1 z 7 (1 873 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Utracono połączenie z ea online bf4

Community Manager

Hej @Pawelq20 

 

Dzięki za Twoje zgloszenie. 

 

Sprawdź proszę czy podobny problem będzie pojawiał się kiedy połączysz konsolę z alternatywnym połączeniem internetowym (np. za pomocą hotspotu z telefonu) 

Wiadomość 2 z 7 (1 814 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Utracono połączenie z ea online bf4

★ Novice

Witam, mam taki sam problem. Po jakieś 3 letniej przerwie postanowiłem zagrać sobie w bf4 albo bf1 w Multi na ps4, a tu zonk. już mi ręce opadają w szukaniu rozwiązania problemu. już chyba wszystko zrobiłem , porty na ruterze, reinstalacja gry / nowy download z PS Store, z EA nowe konto. Macie jakieś rozwiązanie?

Wiadomość 3 z 7 (836 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Utracono połączenie z ea online bf4

Community Manager

Hej @fellowa 

 

Dzięki za Twoje zgłoszenie i opisanie dotychczasowych kroków. 

 

Czy możesz potwierdzić, że problem pojawia się również na alternatywnym połączeniu internetowym?

Wiadomość 4 z 7 (818 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Utracono połączenie z ea online bf4

★ Novice
@EA_Kuba Tak, jest to samo, wi-fi czy kabel to bez różnicy, porty na routerze dodane. Ręce opadają, jakaś porażka łączenie kont PSN z EA
Wiadomość 5 z 7 (811 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Utracono połączenie z ea online bf4

Community Manager

Hej @fellowa 

 

Zmieniając połączenie z WiFi na połączenie poprzez kabel, korzystasz nadal z tego samego dostawcy. Alternatywnym połączeniem byłoby na przykład połączenie konsoli z internetem poprzez hotspot zrobiony z telefonu. Daj nam znać czy problem pojawia się również w tym przypadku. 

 

Powiedz nam również proszę na jakich PSN ID pojawia się opisany przez Ciebie problem. Czy konta, które próbujesz połączyć są aktywne? 

Wiadomość 6 z 7 (803 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Utracono połączenie z ea online bf4

★ Novice
@EA_Kuba Zrobiłem tak jak zaproponowałeś, połączyłem się z Hotspotem na Telefonie i jest dokładnie to samo.. opisałem swój problem do Help.ea.com i otrzymałem odpowiedź taką że są 2 konta powiązane z tym samym adresem email i PSN ID. Z tym że jedno aktywne a drugie dezaktywowane. Nie wiem jak to wogle się stało. Używam cały czas jednego PSN ID i tak grałem. Poradzono mi żebym zwolnił z jednego konta adres email i zalogował się ponownie na ten używany email i zresetował hasło poczym ponownie się zalogować. I to powinno zadziałać. Wszędzie jest napisane, że zalogowanie się na dezaktywowane konto jest niemożliwe, więc jak to mam zrobić nie rozumiem. Poprosiłem o dokładne kroki jakie powinien zrobić aby było dobrze. Może coś źle zrozumiałem. Pozwoli nadzieja mnie opuszcza że coś z tego będzie, ale może może.... coś się jednak da zrobić
Wiadomość 7 z 7 (793 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem