Dot.: Utracono Połączenie z Sesją Battlefield 4 PC

autor: RedFoxLee90
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Utracono Połączenie z Sesją Battlefield 4 PC

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Szukam pomocy, bo już nie wiem co robić, chcesz sobie spokojnie pograć a tutaj taki błąd jeszcze kiedyś to było raz na 5 gier a teraz co grę.

i nie szukam pomocy typu "zresetuj ruter" bo to nic nie daje 

 

ENG:

I'm looking for help, because I don't know what to do anymore, you want to play quietly and here such a mistake was once in 5 games and now what a game.

and I'm not looking for help like "reset router" because it doesn't help

 

ERROR INFORMATION connection to session lost

Wiadomość 1 z 11 (5 330 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Utracono Połączenie z Sesją Battlefield 4 PC

Wiadomość 2 z 11 (5 284 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Utracono Połączenie z Sesją Battlefield 4 PC

Wiadomość 2 z 11 (5 285 wyświetleń)

Dot.: Utracono Połączenie z Sesją Battlefield 4 PC

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Dziękuję za poświęcony czas, Twoje rady pomogły lecz nie na długo, gdyż po wyłączeniu gry i ponownym włączeniu znów występuje ten błąd i nie reaguje już po ponownym wyczyszczeniu pamięci podręcznej. Spróbuję przerobić podpunkty z zagranicznych wątków. Jeszcze raz dziękuję Standard smile

Wiadomość 3 z 11 (5 261 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Utracono Połączenie z Sesją Battlefield 4 PC

★★★ Novice

A więc tak sprawdziłem kilka linków, w jednym było aby od nowa zainstalować grę i sytuacja wygląda dokładnie tak samo co poprzednio czyli po jednej grze wyskakuje błąd. Niestety ale jest to chyba nie naprawialny błąd Frown

Wiadomość 4 z 11 (5 237 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Utracono Połączenie z Sesją Battlefield 4 PC

[ Edytowane ]
★★ Novice

Wygląda na losowanie [edytowane przez EA_Kuba] losowego gracza. Nawet na starość nie można sobie pograć w dobrą gre. Co za *. 

Wiadomość 5 z 11 (4 404 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Utracono Połączenie z Sesją Battlefield 4 PC

★★★★ Novice

B-4  to stara gra opanowali hackerzy  psuć grę  atakować grafikę to ich zabawa, przed chwila wyszedłem z gry bo żołnierze biegali w miejscu przebierając nogami a to tylko jak serwer przeładowany kodami gry  cieniasów co nie umieją grać. Odinstaluj i usuń ręcznie wszystko z dysku  i zainstaluj od początku ale to pomoże na kilka dni  bo ćwoki  znów zaatakują ci PC uniemożliwiając grę.

 

Wiadomość 6 z 11 (4 366 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Utracono Połączenie z Sesją Battlefield 4 PC

★★★★ Novice

Teraz  na B4 to norma że więcej kodów gry niż graczy a jak ćwoka zabijasz to masz atak na grafikę PC lub strzelasz ślepakami. Odradzają się natychmiast za plecami aby się zemścić bo administrator serwera to kolega ćwoków .trzeba traktować ich na luzie a ja im ubliżam  jak potrafię ale to po nich  spływa  jak woda po kaczej *.

Wiadomość 7 z 11 (4 365 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Utracono Połączenie z Sesją Battlefield 4 PC

★★★ Newbie

Tez miałem taki problem a co się okazało , przez przypadek podmieniłem klawiaturę na taką starą i od teraz mogę grać na serwerach. 

Wiadomość 8 z 11 (3 768 wyświetleń)

Dot.: Utracono Połączenie z Sesją Battlefield 4 PC

Community Manager

Dzięki za informację @Rado83 Standard smile 

Wiadomość 9 z 11 (3 738 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Utracono Połączenie z Sesją Battlefield 4 PC

★★★ Newbie

Cześć, znalazłem rozwiązanie problemu:

1.Włącza "konsolę' przyciskami "START +  R" w polu wpisujesz "services.msc" z tabeli wyszukujesz pozycji "PnkBstrA" klikasz dwukrotnie, po ukazaniu się okienka z właściwościami ustawiasz: -"Typ uruchomiania- Automatyczny" Klikasz "uruchom" później OK.

2.Oryginalny program punkbuster trzeba odinstalować. Znajdziesz go w folderze z zainstalowaną grą. 

Nowy ściągnięty program punkbuster, musisz przekopiować i wkleić  do C:\Windows\System32, i zainstalować w tym miejscu.

Po tej operacji gra powinna działać na 90 procent.
Te 10 procent, to przypadek kiedy czasami również wyskoczy błąd "utracono połączenie z sesją". 

Jednakże, wtedy wystarczy w meni gry włączyć "szybka gra" i powinno dołączyć do serwera.

Film z którego korzystałem:
https://www.youtube.com/watch?v=A2H4S60kOCY
Jeśli będą jakie pytania służę pomocą.

Wiadomość 10 z 11 (704 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem